BIST 4.963
DOLAR 18,63
EURO 19,63
ALTIN 1.077,07
HABER /  GÜNCEL

Ünlü kadın spiker din değiştirdi

Müzik kanalı MTV'nin sevilen yüzlerinden. Ünlü spikerin hayatı bir partide tanıştığı kriketçi Khan'ı tanımasıyla değişti.

Abone ol

Dünyaca ünlü müzik kanalı MTV'nin Alman asılı spikeri Kristiane Backer din değiştirerek İslam'ı seçti.

MTV'nin bir çok programında ekran yüzü olan Kristiane Backer'in hayatı bir partide değişti. Dünyaca tanınmış ünlü yıldızlar Seal, Gavin Rossdale ve Elizabeth Hurley'in de bulunduğu bir partide Pakistanlı ünlü kriketçi İmran Khan'la tanışan Kristiane Backer'ın hayatı o gece değişti. İmran Khan'la birlikte olmaya başlayan Backer Pakistan'ı ziyaret etti.

Pakistan'da onu ne etkiledi?

[PAGE]

  

Pakistan'da insanların paylaşma isteğinden etkilenmiş

Pakistan'da tüm yoksulluğa rağmen insanların paylaşma isteğinden etkilenen ünlü TV spikeri, bu sayede İslam'ı daha da yakından tanıma fırsatı buldu. Pakistanlı İmran Khan'la evlendikten sonra MTV'deki işinden ayrılan Kristiane Backer bu günlerde ayrı bir heyecan yaşıyor.

Kur'an okuduğunda rahatlıyor

Backer "MTV'den Mekke'ye" adlı kitabını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kuran-ı Kerim okuduğunda çok rahatladığını dile getiren Backer, "Kuran'ı okuduğumda sanki Allah'la doğrudan konuşuyormuşum hissini yaşayorum" dedi. Şu anda 43 yaşında olan Kristiane Backer, İslam'ın Batı'da yanlış anlaşıldığını da vurguluyor.