BIST 1.331
DOLAR 7,82
EURO 9,42
ALTIN 459,38
HABER /  GÜNCEL

Ünlü iş kadını Leyla Alaton'dan çok konuşulacak "Erdoğan" sözleri!

Ünlü iş kadını Leyla Alaton, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili "son derece feminist buluyorum. Bunu çevresindeki kadınlara bakarak da görebilirsiniz." açıklaması yaptı.

Abone ol

Leyla Alaton, Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'ın sorularını yanıtladı. Alaton, Kalçık'ın "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı feminist bulduğunuzu söylemiştiniz. Bu açıklamanız çok konuşulmuştu" ifadesi üzerine şunları söyledi: 

"Kararlı bir rol model kadınlarımız için"

"Evet, Cumhurbaşkanımızı son derece feminist buluyorum. Bunu çevresindeki kadınlara bakarak da görebilirsiniz. Eşi Emine Hanım; son derece güçlü, ne istediğini bilen, kararlı bir rol model kadınlarımız için. Kızları da öyle… Hepsi çok iyi eğitimli, güçlü, çalışan ve üreten kadınlar. Baba olarak böyle güçlü kadınlar yetiştirmiş olması bile, bu sözümü doğruluyor.

"Son derece feminist buluyorum"

Erdoğan'ın çevresine bakınca da görüyorsunuz; danışman kadrosunda çok değerli, bilgili kadınlar yer alıyor. Hem ailesindeki, hem danışman kadrosundaki kadınların sözlerine bu kadar değer veren biri nasıl başka türlü olabilir ki! Yine tekrarlıyorum; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın son derece feminist olduğunu düşünüyorum."

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Son seçim anketi AREA'dan geldi seçime 5 gün kala bomba sonuçlar Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Jüpiter hakkında bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı
Tayga Gedik kaç yaşında eşi Mete Akınal kimdir ne iş yapıyor?
Denizli bir kez daha sallandı depremin büyüklüğü açıklandı
Fatih Öztürk'te sürpriz gelişme
Emniyet düğmeye bastı! 7 ilde sahte içki operasyonu
65 yaş üstü dışarı çıkma yasağı kaç para 2020
Yorumlar 1 yorum