BIST 5.000
DOLAR 18,62
EURO 19,50
ALTIN 1.060,99
HABER /  GÜNCEL

Şebnem Bozoklu kaç yaşında Kanat Atkaya ile yaş farkı

Oyuncu Şebnen Bozoklu Hürriyet Gazetesi yazarı Kanat Atkaya ile evlendi. 2 yıldır birlikte olan ve aşklarını kameralardan uzak yaşayan çift nikah masasına oturdu. Peki Kanat Atyaka kimdir, kaç kere evlendi detaylar haberimizde. Şebnem Bozoklu 40 yaşında eşi Kanat Atyaka 50 yaşında. Çiftin arasında 10 yaş fark var.

Abone ol

Oyuncu Şebnem Bozoklu haftasonu 2 yıldır birlikte olduğu gazeteci-yazar sevgilisi ile nikah masasına oturdu ve eimzayı attı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan çift sade bir nikah ile dünya evine girdi. Peki Şebnem Bozoklu'nun eşi Kanat Atyaka kimdir, kaç yaşında, kaç kere evlendi soruları ise merak konusu oldu. Şebnem Bozoklu'nun eşi Kanat Atkaya Hürriyet Gazetesi'nin yazarı. Daha önce bir kez evlilik yapan Kanat Atkaya, meslektaşı Ezgi Başaran'ın 3 yıl evli kaldı. Çifti 23 Ocak 2013'te tek celsede boşandı. Kanat Atyaka 50 yaşında. Şebnem Bozoklu ise 40 yaşında. Yani çiftin arasında 10 yaş fark var. 

SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR: Oyuncu Şebnem Bozoklu uzun süredir birlikte olduğu gazeteci Kanat Atkaya hayatını birleştirdi. Bozoklu yaşadığı bu mutluluğu sosyal medya sayfasından bir fotoğraf paylaşarak takipçilerine duyurdu. Bozoklu yaptığı paylaşımın altına ise şu ifadeleri düştü: “Evlendik, mutluluğumuzu paylaşan herkese şimdiden çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

KANAT ATKAYA KİMDİR: 1969 doğumlu olan Kanat Atkaya gazeteciliğe 1980'li yıllarda Hey dergisinde müzik yazıları yazarak başlamıştır.

Can Kozanoğlu ile birlikte NTV'de cuma geceleri Arka Sayfa programını sundu. Kabakulak adlı eseriyle tanındı. Halen Hürriyet gazetesinde güncel yazıları ve spor yazıları yayınlanmaktadır.

Kanat Atkaya'nın; Topesto ve Riko'nun Maceraları, Köprüaltı ve Beyoğlu Hikayeleri adlı yayınlanmış hikâye kitapları ve futbol, çizgi roman, müzik üzerine de yazılı eserleri vardır.

Kanat Atkaya ile meslektaşı Ezgi Başaran'ın 3 yıllık evliliği 23 Ocak 2013'te tek celsede sona ermişti.

ŞEBNEM BOZOKLU KİMDİR: 20 Ağustos 1979 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Baba tarafından Isparta‘lı; anne tarafından Mısır kökenli Siirt‘li bir ailenin çocuğudur. Çocukluğu İstanbul Suadiye’de geçti. 1996 yılında Kadıköy Kız Lisesi’ni bitirdi. 2000 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

2001 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümü'nde eğitim almaya başladı ve 2004 yılında mezun oldu. Ardından da 2005-2006 yılları arasında Çisenti Tiyatro'da Sanat Dansı ile Mondi'nin yönetmenliğini yaptı.

2006-2007 yılları arasında ekranların yayınlanan Hazır Mısınız? yapımında canlı yayın sunuculuğu yaptı. O yıllarda "Elma Kurdu" yapımında hem solistlik hem de kukla oynatıcılığı yaptı.

Şebnem Bozoklu, başrolünü Hakan Yılmaz ile paylaştığı "Çılgın Hemşire" dizide oynadı. "Bizim Yenge" dizisinde İlker Aksum ile birlikte oynadı.

Şebnem Bozoklu, 23 Eylül 2010 tarihinde iç mimar Emre İzer ile evlendi.

Şebnem Bozoklu, 2014 yılında başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım'ın oynadığı "Ulan İstanbul" adlı dizide oynamaktadır.