BIST 10.471
DOLAR 32,50
EURO 35,01
ALTIN 2.435,23
MEDYA

Ufak Tefek Cinayetler 'de Aşk-ı Memnu göndermesi!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 3. bölümde Aşk-ı Memnu göndermesi yapıldı. İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisi 3. bölümde yapılan o gönderme.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 3. bölümünde ki küçük detay dikkatli izleyicinin gözünden kaçmadı. Her salı heyecanla izlenen dizi Ufak Tefek Cinayetler'in 3. bölümünde Aslıhan Gürbüz'ün canlandırdığı 'Merve' karakteri ve Bade İşçil'in canlandırdığı 'Pelin' karakteri arasında geçen diyalog dikkat çekti. İkili konuşmasında bir zamanların efsane dizisi Aşk-ı Memnu'ya gönderme yapıldı. İşte Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yaşananlar...

------------------------------------------------------------------------------------------------(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle