BIST 10.471
DOLAR 32,52
EURO 35,04
ALTIN 2.433,39
GÜNCEL

TRT World ekibi Guta'da yaşanan dramı özel görüntüler ile ekrana getirdi

Ghouta halkı, 7 yıllık Esad rejiminin acımasızlığını TRT World ekibine wanlattı.

TRT World Suriye'de 7 yıldır süren savaşın acımasız görüntülerine ulaştı. Şam yakınlarındaki Doğu Ghouta halkı, Esad rejiminin acımasızlığını TRT World kameralarına anlattı.

Bu bölge 2013'te "ABD'nin Başkan Barack Obama'nın çizdiği "sözde" kırmızı çizginin bulunduğu bir yerdi, ancak kimyasal saldırıya uğradı. Sivil vatandaşların acılarına rağmen, Doğu Ghouta'nın acıları kesintisiz devam etti. Ve geçen hafta Suriye rejimi en az 10 hava saldırısı başlattı. Rejimin kuşatılması nedeniyle şehrin sakinleri gıda sıkıntısı çekiyor. TRT World, Doğu Ghouta'nın çığlığını tüm dünyaya duyurmayı başardı.

------------------------------------------------------------------------------------------------(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler