HABER /  GÜNCEL

Uçaklar iniş yapamıyor! Hava trafiği felç

İstanbul'da gece saatlerine dikkat! Meteoroloji İstanbul için yağış uyarısı verdi. Meteoroloji'den gelen uyarıda, "Bugün 21.40 - 23.30 saatleri arasında Boğaz çevresi ve Avrupa Yakası başta olmak üzere İstanbul'da yerel olarak kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir." denildi

Abone ol

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul'da 21.40 ile 23.30 saatleri arasında, gök gürültülü sağanak yağış beklendiğini belirterek; sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği uyarısında bulundu.

Yapılan açıklamada şöyle denildi:

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezinde yapılan son meteorolojik değerlendirme ve radar verilerine göre; bugün 21.40-23.30 saatleri arasında Boğaz çevresi ve Avrupa Yakası başta olmak üzere, İstanbul'da yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m2) gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

ÖNCEKİ HABERLER
Başkan Şahin'in çalışmaları uluslararası ödüllerle taçlanıyor
Flaş karar: Her düğüne bir polis!
Bekçi alımı başvuru sonuçları 2018 ne zaman açıklanacak?
Bakan Albayrak açıkladı: Yeni bir dönem başlıyor!
BBP lideri bedelli askerlik ücretine itiraz etti! Kaç para olacak?
Bugün marketler açık mı bayramda market çalışma saatleri-26 Mayıs
Yorumlar