BIST 118.713
DOLAR 6,86
EURO 7,81
ALTIN 398,92
GÜNCEL

Uçak yolculuğu kabusa döndü

vUçak yolculuğunu zehreden aşırı yaramaz çocuk. 8 saatlik uçak yolculuğunu böyle bir çocukla geçirmek ister miydiniz? Bir yolcunun yaramaz çocuğun uçaktaki görüntüleriyle hazırladığı video sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Almanya’dan New York’a giden yolcu uçağında bulunan bir çocuk, yolculuğu kabusa dönüştürdü. 8 Saat boyunca ağlayan ve bağıran çocuk sosyal medyada herkesi şaşkına çevirdi.Çocuğun çığlığı korkunç derecede rahatsız ediciydi. Gürültüyü önlemek için kulaklarını kapatan sıkıntılı yolcular görüldü. Ve uçak sonunda inince, yolcular rahatlayarak içlerini çekerken “Bu bir kabustu – sekiz saat çığlık attı” dediler. 8 saatlik sıkıntıyı özetleyen kısa video izleyenleri şaşırtıyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar