BIST 119.738
DOLAR 6,87
EURO 7,75
ALTIN 398,01
GÜNCEL

Otobanda ’mobilet-Şahin’ kapışması

Bursa’da otobanda motosikletiyle 160 kilometre hızla giderek akrobasi hareketleri yapan sürücü yürekleri ağızlara getirdi.Geçtiğimiz aylarda Bursa otobanında çekildiği tahmin edilen görüntüler, 'Bu kadar da olmaz' dedirtti.

Bursa'da otobanda motosikletiyle 160 kilometre hızla giderek akrobasi hareketleri yapan sürücü yürekleri ağızlara getirdi. Geçtiğimiz aylarda Bursa otobanında çekildiği tahmin edilen görüntüler, "Bu kadar da olmaz" dedirtti. Görüntüde, otobanda yatarak seyir halinde giden motosiklet sürücüsünün, arkadaşlarının içinde bulunduğu Şahin marka aracı takip ettiği görülüyor. 160 kilometre hıza ulaşan motosikletli genç, arkadaşlarını sollamaya başlıyor. Rüzgardan rahatsız olan motosikletli genç, başka bir aracın arkasına sığındıktan sonra gözden kayboluyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 1 yorum