BIST 119.496
DOLAR 6,87
EURO 7,75
ALTIN 397,55
GÜNCEL

Avustralya'da 'çırılçıplak yoga'

Yogada Çıplak devrim! Astha Gupta tarafından Avustralyalı yoga eğitmeni tarafından farklı sınıflarda 'çıplak ve cesur' olmaya davet ediyor.

Avustralyalı yoga eğitmeni çıplak yoga yaparak 'cesur' olmaya davet ediyor. Rosie Rees, ilk başlarda çıplak yoga yapmaya tek başladı. Şimdi ise bir yoga salonunda her geçen gün katılımcı sayısı artan yüzlerce kadına çıplak ve pratik yoga yapmasını öğretiyor. Rosie Rees, farklı sınıflarda yapılan ve bayanların katıldığı derslerde çıplak bir devrime öncülük ettiğini söylüyor. İşte o görüntüler...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar