BIST 4.856
DOLAR 18,64
EURO 19,67
ALTIN 1.072,23
HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

Türk oyunu Warface’in Battle Royale 2.0 güncellemesi yayınlandı!

Avni, Faruk ve Cevat Yerli kardeşlerin kurucusu olduğu Crytek’in ücretsiz FPS oyunu Warface'in Battle Royale 2.0 güncellemesi yayınlandı! Güncellemeyle birlikte birçok yeni harita ve mod oyunseverleri bekliyor.

Abone ol

Crytek’in oyunu Warface; yeni sezon öncesi büyük bir güncelleme yayınladı. Yapılan duyuruya göre yeni silahlar, başarımları ve hata düzeltmeleri ile performans iyileştirmeleri ile oyuncuları bekliyor. Yeni PvP Yıldırım Haritası Karasu, Yeni Battle Royale Modu Haritası Çernobil ve Fabrika haritasının yenilenmiş versiyonu ile bu sezonda oyuncuyla buluşacak ve özellikle Battle Royale modu için birçok yenilik ve geliştirmeyi beraberinde sunacak.

YENİ GÜNCELLEME İLE TÜRKÇE SESLENDİRME EKLENİYOR
Battle Royale modu, bu güncelleme ile birlikte oyuncularından aldığı geri bildirimleri de göz önünde bulundurarak yepyeni bir kimliğe bürünüyor. Artık 32 kişilik oynanabilen moda, bir de ‘Çernobil’ isimli yeni bir harita da eklenmiş durumda. Hava yardımı, mühimmat çeşitliliği gibi konularda geliştirilen moda Türkçe seslendirme de bu güncelleme ile ekleniyor.WARFACE'DE ‘ELİT LİG DÖNEMİ’ BAŞLIYOR 
Oyuncular için bir klasik haline gelen Sıralama Maçı Sezonu ve Aylık Klan Savaşları etkinlikleri de güncellenmiş ve zenginleştirilmiş içeriği ile oyuncuları ödüllü bir rekabete davet ediyor. Özellikle Klan Savaşlarının güncelleştirilmiş hali olan ‘Elit Lig Dönemi’ ile oyuncuları yepyeni bir heyecan ve çok daha prestijli ödüller bekliyor.