BIST 1.377
DOLAR 8,09
EURO 9,77
ALTIN 460,65
HABER /  GÜNCEL  /  EMLAK

TOKİ'den 282 adet konut ihalesi

TOKİ Manisa İli Turgutlu İlçesi 2. Mıntıka Mahallesi 282 Adet Konut ve tesislerle birlikte ihaleye çıkıyor.

Abone ol

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı-TOKİ Manisa İli Turgutlu İlçesi 2. Mıntıka Mahallesi 282 Adet Konut ve 1 Adet sosyal tesis İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi açık ihale usulü ile ihale edecektir.

Söz konusu ihale T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent 06800 Çankaya/ Ankara adresinde 27.06.2013tarihinde saat 14.00'da yapılacaktır.

İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 500 TRY (Türk Lirası)karşılığı T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı adresinden satın alınabilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent 06800 Çankaya/ Ankara adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.

Ayrıntılı bilgi için http://www.Toki.gov.tr/programlar/ihale/c_ilangoster.asp?id=2398 internet adresine başvurula bilinir

ÖNCEKİ HABERLER
34 kilo uyuşturucu yakalandı
Ekvador'dan Snowden'a sevindirici haber
Sağlık Bakanlığı’ndan vatandaşa uyarı
Evini sattı, hayvan barınağı kurdu
Katar Emiri görevini oğluna devretti
Memur ve emeklinin gözü bu haberde
Dağa çıkan 3 üniversiteli geri dönemedi
Gözler UEFA’da
Tema Park İstanbul yükseliyor
G.Saray yeni transferi için gün sayıyor
Yorumlar