HABER /  GÜNCEL

TEOG yorumları 1. gün soruları nasıldı 26 Nisan 2017

TEOG yorumları 26 Nisan 2017 TEOG soruları nasıldı? TEOG soruları zor mu kolay mıydı? 26 Nisan TEOG Türkçe soruları , Matematik soruları, Din soruları nasıldı işte 26 Nisan 2017 TEOG sınav yorumları...

TEOG yorumları 1. gün soruları nasıldı 26 Nisan 2017

TEOG 1. gün sınavlarından çıkan öğrenciler TEOG soruları nasıldı? TEOG soruları zor mu kolay mı? TEOG yorumları öğrenciler ne diyor? sorularının yanıtlarını merakla arıyor. 26 Nisan 2017 TEOG 1. gün yorumları internethaber.com'da tartışılıyor. TEOG 2. dönem 1. gün sınav soru ve cevaplarına ilişkin yorumlarını sen de yaz internethaber.com'da yayınlansın. Sence,

-TEOG Türkçe soruları nasıldı? -TEOG Matematik soruları nasıldı? -TEOG Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soruları nasıldı? 

TEOG yorumlarını haber yorumları bölümüne yaz hem diğer yorumları gör hem de TEOG'a giren diğer öğrencilerle TEOG soruları hakkında fikir alışverişinde bulun.

TEOG MATEMATİK ADAYLARI ZORLADI

TEOG 1. gün sınavlarından çıkan adaylar soluğu sosyal medyadan aldı. TEOG yorumlarını Twitter'dan yazan adaylara göre TEOG Matematik soruları bu yıl çok zordu.

TÜRKÇE'DE 'VURGULU' SORU ZORLADI 

Öğrenciler ilk olarak Türkçe testi sınavına girdi. 09.00'da başlayan Türkçe testi 09.40'ta sona erdi. Sınavın ardından öğrenciler, 30 dakikalık araya çıktı. Genel görüş Türkçe'nin çok kolay olduğu yönündeydi. Bazı öğrenciler 'vurgulu' soruda zorlandıklarını belirtti.

Bazıları ise yazım yanlışı ve noktalama işaretiyle ilgili sorularda zorlandıklarını söyledi.

TEOG MATEMATİK 2017 YILININ ELEYİCİ DERSİ OLABİLİR

Aranın ardından öğrenciler matematik testi için sınıflarına girdi. İkinci oturumdan çıkan öğrenciler matematiği 'düşündürücü' olarak niteledi. Kimi öğrenciler zorlandıklarını anlatırken, matematiğin eleyici olabileceğini belirttiler. Öğrenciler son oturum olan din kültürü ve ahlak bilgisi sınavında ter döküyor.

DİN KÜLTÜRÜ DE TERLETTİ

Twitter'dan yapılan yorumlara göre öğrenciler din kültürü ve ahlak bilgisi dersindeki soruların uzunluğundan şikayet etti. TEOG'da Umre-Hac sorusu da öğrencileri zorladı.

Yorumlar 6 yorum