HABER /  DÜNYA

Suudi prens çatışmada mı öldürüldü?

Eski Kral Fahd'ın oğlu Prens Abdülaziz bin Fahd'ın kalp krizi nedeniyle değil kendisini tutuklamaya gelen polis ile korumaları arasında çıkan çatışmada öldürüldüğü iddia edildi.

SUUDİ ARABİSTAN’da tutuklama dalgaları devam ederken, Eski Kral Fahd’ın oğlu Prens Abdülaziz bin Fahd’ın, kendisini tutuklamaya gelen güvenlik güçleri ile korumaları arasında çıkan çatışma sırasında öldürüldüğü ileri sürüldü.

ABD’de yaşayan yazar ve eski FBI Ajanı Ali H. Soufan’ın Twitter adresinden duyurduğu habere göre, 44 yaşındaki Prens Abdülaziz bin Fahd, kendisini tutuklamak üzere gelen güvenlik güçleri ile korumaları arasında çıkan çatışmada öldürüldü.

Halen Suudi Arabistan’da bulunan ve önceki gün ölüm tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu ileri sürerek Lübnan Başbakanlığından istifa eden Saad Hariri’nin de Saudi Oger şirketinde ortağı olduğu bilinen Prens Abdülaziz bin Fahd’ın tam olarak nasıl öldüğü bilinmiyor.

Bazı yerel haberlerde, kalp krizinden öldüğü yolunda da haberler bulunan Prensin ailesinin Riyad’ta yas tuttuğu belirtiliyor.

Suudi Arabistan'daki gözaltılara bakın! Budala dediği prens ve...Suudi Arabistan'daki gözaltılara bakın! Budala dediği prens ve...Suudi Arabistan'daki gözaltılara bakın! Budala dediği prens ve...Suudi Arabistan'daki gözaltılara bakın! Budala dediği prens ve...HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

7 yıldızlı Suudi hapishanesinden şok görüntü! Prensler yerlerde

Suudi Arabistan'da şok gelişme! En zengin işadamı gözaltında

ÖNCEKİ HABERLER
7 yıldızlı Suudi hapishanesinden şok görüntü! Prensler yerlerde
Selvi'nin olay Meral Akşener iddiası partilerin oy oranları
Oyuncu Selin Şekerci Emine Erdoğan'dan özür diledi
Bursa'da erkek cesedi bulundu
Son deprem Marmaris açıklarında! Büyüklüğü kaç oldu
2020 Ramazan ayı ne zaman başlangıcı hangi ay?
Yorumlar 3 yorum