HABER /  DÜNYA

Suudi Arabistan'da şok gelişme! En zengin işadamı gözaltında

SUUDİ ARABİSTAN'daki prens gözaltılarında bu kez de ülkenin en büyük bankasının sahibi olan Sulaiman Bin Abdul Al Rajhi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar Riyad Mekke yolu üzerinde bulunan Ritz-Carlton otelinde tutuluyor.

Suudi Arabistan'da dün gece Yemen'in füze saldırısı ile başlayan gözaltılara bir yenisi daha eklendi. Bu kez ülkenin en büyük bankası Al Rajhi'nin sahibi ve aynı zamanda dünyanın en zengin 37 kişisinden biri olan Sulaiman Bin Abdul Al Rajhi de gözaltına alındı.

Ülkenin en büyük bankası Al Rajhi'nin sahibi ve aynı zamanda dünyanın en zengin 37 kişisinden biri olan Sulaiman Bin Abdul Al Rajhi onlarca prens ve ünlü zengin iş adamının ardından bugün gözaltına alındı.

GÖZALTINA ALINANLAR LÜKS BİR OTELDE BEKLETİLİYOR

Dünyanın en cömert 20 insanı arasında gösterilen ve toplam 5.7 milyar dolarlık bağışı ile dünyaya adını duyuran Al Rajhi ve göz altına alınan prensler, bakanlar Riyad'ta ünlü, lüks bir otelde bulunduruluyor.

Riyad Mekke yolu üzerinde bulunan Ritz-Carlton oteli sıkı güvenlik önlemleri altında tüm rezervasyonların iptal edildiğini duyurdu.

Suudi Arabistan'daki gözaltılara bakın! Budala dediği prens ve...Suudi Arabistan'daki gözaltılara bakın! Budala dediği prens ve...Suudi Arabistan'daki gözaltılara bakın! Budala dediği prens ve...Suudi Arabistan'daki gözaltılara bakın! Budala dediği prens ve...HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

O OTELDE EN SON ABD BAŞKANI TRUMP KALMIŞ

Otelde boş oda olmadığı gerekçesi ile hiç kimseye otelde kalma imkanı tanınmıyor. İnternet üzerinden rezervasyon yapılmak istendiğinde ise otelde şimdilik boş oda bulunmadığı bildiriliyor. Otelde son olarak ABD Başkanı Donald Trump'ın kaldığı bilinirken, Başkent Riyad'taki önemli toplantılar bu otelde düzenleniyordu.

Prens El Velid bin Talal kimdir eşi ve gözaltına alınma sebebi

Muhammed Bin Salman kimdir? Suudi Arabistan Veliaht prensi

ÖNCEKİ HABERLER
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nde büyük skandal!
Derya Kaya kimdir TRT'nin ünlü spikeri vefat etti
Kıdem tazminatı arabulucu sistemi bir günde çözülecek
Muhammed Bin Salman kimdir? Suudi Arabistan Veliaht prensi
Arabistan İran'a savaş mı açıyor?
Şeyma Subaşı'nın Acun'a attığı mesaj ne yazıyordu?
Yorumlar 11 yorum