BIST 2.371
DOLAR 16,96
EURO 17,40
ALTIN 962,01
HABER /  MEDYA

Survivor'da Pascal gitti Gönüllüler birbirine girdi!

Survivor'da kim elendi sorusu dün akşam SMS sonuçları ile belli oldu. 6 Mayıs akşamı Survivor'dan elenen isim Pascal oldu. Peki Sahra Pascal giderken neden güldü?

Abone ol

Survivor All Star'da dün elenen isim belli oldu. Acun Medya'da açıklanan SMS sonuçlarına göre bu hafta en az oyu alarak elenen isim Pascal oldu. Pascal'ın elenmesi Ünlüler Takımı'ndaki yakın arkadaşı Berna'yı çok üzdü. İsmin açıklanması ile birlikte ağlama krizine giren Berna'nın bu hali Sahra'yı güldürdü.

screen-shot-2015-05-07-at-12.40.27-pm.png

Pascal'ın arkadaşları ile vedalaşmasının ardından Berna'nın arkasından gözyaşı dökerek 'gitme' demesi Gönüllüler Takımı'ndaki Sahra'yı güldürdü. Berna'nın tepkisi komik bulan Sahra bu davranışı ile arkadaşlarından da tepki gördü. Sahra'nın gülmesine sinirlenen Berna, 'Neden gülüyorsun sen' diyerek yakın arkadaşına çıkıştı.

screen-shot-2015-05-07-at-12.40.17-pm.png

Adanın öne çıkan isimlerinden Hasan ise Sahra'ya 'Neresi komik neden gülüyorsun' dedi.. Sahra'nın bu davranışı takım arkadaşlarının tepksine neden oldu.

screen-shot-2015-05-07-at-12.53.44-pm.png

İŞTE O ANLAR

PASCAL SURVİVOR'DAN BÖYLE ELENDİ!

Acun Ilıcalı Survivor SMS sonuçlarını açıkladığı ada konseyini saat 22.30'da ekrana getirdi. Survivor All Star 6 Mayıs elemesinde ünlüler SMS sıralamasında birinci çıkan isim Serenay Aktaş oldu. Serenay 'Bu kritik haftada birinci olduğum için çok mutluyum. Unutulmaması gereken bazı değerler var. Survivor için ya da elenme korkusuyla o değerlender kopmamamız gerekiyor. Ben çizgim ve duruşumdan ödün vermeyeceğim" dedi.

SMS BİRİNCİSİ SERENAY KİMİ SÖYLEDİ?survivor-sms-oylama-siralamasi-sonuçlari-acunn-medya.jpg
SMS sonuçlarıyla birinci olan Serenay Survivor 'da elenmek üzere bir isim verdi. Serenay 'ın Survivor 'dan elenmesini istediği ismi şöyle açıkladı; 'Duygularımla hareket ettiğim bu hafta yıpranmamda çok etkilendim. Hakan bana çok destek oldu. Hakan konseye gelmeden önce 'lütfen bu ismi söyler misiniz' dedi. Benim de boynumun borcudur Hakan'ın bu isteğini yerine getirmek. O yüzden aklımdaki isim net. Hakan'ın karşısına çıkaracağım isim Pascal Nouma" dedi. 

MERVE AYDIN KİMİN ADINI VERDİ?
Survivor son ada konseyinde Hakan Hatipoğlu 5 oyla elenmek üzere adı yazılan isim olmuştu. Hakan Hatipoğlu 'nun Survivor ünlüler SMS sıralamasındaki yeri ortalarda bulunuyor. Acun Medya SMS oylaması sonuçlarına göre birinci olan Serenay , Hakan'ın karşısına Pascal Nouma'yı çıkardı. Merve Aydın da bir isim verdi. Merve Aydın elenmesini istediği ismi "Gitmesini isteğim isim belli. Gitmeyeceğini söylüyorum çok da anlaştığım bir isim ben Doğukan diyorum" dedi.

SURVİVOR'DA BU HAFTA KİM ELENDİ?
Survivor 2015 All Star 6 Mayıs elemesinde SMS oylama sıralamasına göre kimin elendiği açıklanınca Berna gözyaşlarına boğuldu. Hakan, Doğukan ve Pascal arasında SMS sonuçlarına göre en düşük oyu alan Pascal oldu. Pascal Nouma Survivor All Star'dan elendi.

ÖNCEKİ HABERLER
Edirne hava durumu yağmur bitiyor mu?
Edirne hava durumu yağmur bitiyor mu?
İsterse karımla yatabilir
İsterse karımla yatabilir
Balıkesir hava durumu fena bastıracak
Balıkesir hava durumu fena bastıracak
Kütahya hava durumu yağmur fena bastıracak
Kütahya hava durumu yağmur fena bastıracak
Edirne hava durumu sele teslim
Edirne hava durumu sele teslim
İstanbul hava durumu şok etti!
İstanbul hava durumu şok etti!
Metrobüs yoluna kamyon girdi! Seferler durdu!
Metrobüs yoluna kamyon girdi! Seferler durdu!
Hava durumu son meteoroloji tahmini
Hava durumu son meteoroloji tahmini
Hava durumu daha fenası bugün!
Hava durumu daha fenası bugün!
Demirtaş'ın iddiasına jet yalanlama
Demirtaş'ın iddiasına jet yalanlama