BIST 9.645
DOLAR 32,57
EURO 34,89
ALTIN 2.435,22
HABER /  MEDYA

Survivor kim elenecek Semih bitirdi Serkay şok!

Survivor 18 Haziran 2016 dokunulmazlığını kim kazandı kim elenecek? Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtını SMS oy sıralaması sonuçları verecek.

Abone ol

Survivor'dan kim elendi sorusunun yanıtı için ilk dokunulmazlık oyunu 18 Haziran 2016 tarihinde oynandı. Peki dokunulmazlığı kim kazandı kaybeden takım kimin adını elenecekler listesine yazdı?

Survivor Kıbrıs finali öncesinde adada sadece 6 yarışmacı kaldı. Son elemeden sonra bu sayı 5'e düşecek. Sonraki hafta yapılacan son eleme ile de Kıbrıs finaline kalan 4 isim ortaya çıkacak.

SURVİVOR KİM ELENECEK İSMİ YAZILANLAR?

Kıbrıs finali öncesinde artık son dokunulmazlıklar oynanıyor. Bu hafta ilk dokunulmazlık oyunu cumartesi akşamı ekrana geldi. Bacağını sakatlayan Nagihan Karadere de oyunlara döndü ve dokunulmazlıkta yer aldı. Gönüllüler ve ünlüler takımı arasındaki dokunulmazlık oyunu kıran kırana geçti. Başa baş giden oyunda son sayıyı Semih Öztürk Serkay'a karşı aldı ve ünlüler takımı dokunulmaz oldu.

Survivor'da ada konseyi dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı için toplandı. Serkay Tütüncü ve İbriham Giydirir birbirlerini yazdıkları için kritik oy Damla Can'a aitti. Geçen haftaki elemede Damla Can, İbrahim'i yazmıştı. Bu hafta da yine aynısını yaptı ve Serkay yerine İbrahim'i eleme adayı yaptı.

SURVİVOR ADASINDA NAGİHAN'I ARI SOKTU

SURVİVOR KIBRIS FİNALİ NE ZAMAN?

Survivor 2016 Kıbrıs finali 29 Haziran tarihinde yapılacak. Kıbrıs'daki finale 4 yarışamcı gidecek. Tüm oyunlar Dominik'deki adada oynanacak ve Kıbrıs'da oyun olmayacak. Survivor 2016 birincisi SMS oylaması ile ortaya çıkacak. Survivorı kazanan isim büyük para ödülünü alacak.

NAGİHAN KARADERE'NİN GEÇİRDİĞİ KAZA

KIBRIS finali öncesinde Survivor 2016 adasında Nagihan Karadere'yle ilgili flaş gelişmeler yaşanıyor. Son oyunda sakatlanan Nagihan'a ne oldu son durumu ne büyük merak konusu. Sosyal medya ise Nagihan Karadere'nin olaydan 1 dakika öncesinde söylediği 'Allah bin belamı versin' sözüyle çalkalanıyor.

Nagihan Karadere Survivor'daki son ödül oyununda geçirdiği kaza sonucu ciddi bir sakatlık geçirdi. Oyunda bayrağı almak için koşan Nagihan ayağını ters basınca korkunç çığlıklarla yere yığıldı.

Nagihan Karadere'nin ödül oyunu sırasında sakatlandığı anın görüntüsü bu! Bacakları iki yana ayrıldı ve çığlıkları yeri göğü inletti.

NAGİHAN KARADERE'YE NE OLDU?

Nagihan Karadere uzun süre çığlıkları ile adayı inletti. Doktor hemen koşup gelirken onun acısı öyle büyüktü ki hali izleyenlerin tüylerini diken diken etti.

DOKTORLAR SON KARARI VERECEK

'Bacağım gitti' diyerek ağlayan Nagihan Karadere'ye doktor müdahalesi ile alandan çıkarıldı. Nagihan Karadere geçirdiği sakatlık sebebiyle oyunun devamında yer almadı.

NAGİHAN KONUŞTU DURUMU NASIL?

Nagihan Karadere'nin durumu merak konusu. Survivor doktoru Metin Kuş'tan açıklama beklenirken Nagihan ortaya çıktı. Yarışlarda yer almayan Nagihan Beko'nun soru tahmin oyununda yer aldı. Nagihan Karadere 'Ne kadar süreyle oyunlarda olmayacağının şu anda belli olmadığı' söyledi. Nagihan 'Survivor'ım umarım böyle bitmez umarım o son oyunum olmaz' diye konuştu.

NAGİHAN KAZA ÖNCESİ 'BİN BELAMI VERSİN DEDİ'...

Nagihan Karadere bu sakatlıktan hemen öncesinde Atakan ile kavga etti. Atakan'a 'Defol git' diyen Nagihan Karadere 'Bakarsın istatistiğe kapı gibi istatistik duruyor. Nagihan Karadere birinci bu kadar basit' diyerek elindeki suluğu vurdu. Bu kavgdaki bir detay ise sosyal medyanın gündeminde. Nagihan Karadere 'Ben art niyetli bir şey söylediysem Allah benim bin belamı versin" dedi.

SURVİVOR SMS OY SIRALAMASI SONUÇLARI

Survivor adasında SMS oy sıralaması sonuçları toplu oylama ile elde edildi. Finale kadar yeni oylama yapılmayacak ve son oylama sıralamasına göre elemeler gerçekleşecek. Son hafta Yunus Günçe, İbrahim Giydirir ve Semih Öztürk eleme adayı olmuştu. Elenen isim de Yunus Günçe oldu. Efecan Dianzenza Serkay Tütüncü ile çıktığı elemede veda ederken daha önceki SMS oy sıralamaları şu şekilde olmuştu.

1.Damla Can
2. Avatar Atakan
3. Yunus Günçe
4. Gizem Memiç (elendi)

Survivor gönüllüler 22 Mayıs SMS oy sıralaması sonuçları

1.Damla Can
2.Serkay Tütüncü
3.Gizem Kerimoğlu

survivor gönüllüler sms oy sıralaması sonuçlarıSurvivor gönüllüler oy sıralaması 30 Mart 2016 SMS sonuçları

1.Semih Öztürk
2.Serkay Tütüncü
3.Gizem Kerimoğlu
4.Damla Can
5.Gizem Memiç
6. Efecan
7.Nihal Candan (elendi)
8.Zafer

Survivor gönüllüler oy sıralaması 2 Mart 2016 SMS sonuçları

1. Semih Öztürk
2. Damla Can
3. Serkay Tütüncü
4. Efecan Dianzenza
5. Nihal Candan
6. Zafer Mete
7. Aylin Şallı (elendi)
8. Gizem Memiç
9. İbrahim Giydirir

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI OY SONUÇLARI

Survivor ünlüler 31 Mayıs 2016 SMS oy sıralaması sonuçları

1. Nagihan Karadere
2. Semih Öztürk
3. İbrahim Yattara (elendi)

Survivor ünlüler 10 Mayıs 2016 SMS oy sıralaması

-Avatar Atakan
-Yunus Günçe
-Ezgi Avcı

Survivor ünlüler SMS oy sıralaması sonuçları 12 Nisan 2016

1. Tuğba Özay
2. Ezgi Avcı
3.Yattara
4.Yunus Günçe
5. Nagihan Karadere
6. Mehmet Özyay (elendi)

Survivor ünlüler oy sıralaması SMS sonuçları 5 Nisan 2016

1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3.Yattara
4.Yunus Günçe
5. Mehmet Özyay
6. Tuğba Özay
7.Yılmaz Morgül (elendi)

Survivor ünlüler oy sıralaması 22 Mart 2016 SMS sonuçları

1. İbrahim Yattara
2. Ezgi Avcı
3. Nagihan Karadere
4. Yılmaz Morgül
5. Yunus Günçe
6. Eda Akkaya (elendi)
7. Mehmet Özyay

Survivor ünlüler SMS sıralaması sonuçları 16 Mart 2016

1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3. İbrahim Yattara
4. Eda Akkaya
5. Nagihan Karadere
6. Yılmaz Morgül
7.Yunus Günçe
8. Mehmet Özyay

(Seda Tetik sakatlığı dolayısıyla elendi)

survivor ünlüler sms oy sıralaması sonuçları