BIST 1.284
DOLAR 7,81
EURO 9,33
ALTIN 447,64
GÜNCEL

Suriyeli gazeteciden olay iddia! 'Ben şu anda 37 Suriyeliyim'

Akit TV'de Mehmet Özmen’in sunduğu Ankara Kulisi programına konuk olan Suriyeli gazeteci Daniel Abdulfettah, Türkiye'deki Suriyeli mülteci sayısının doğru olmadığını ileri sürdü. Abdülfettah iddiasını dikkat eken bir örnekle açıkladı.

Akit TV'de Mehmet Özmen’in sunduğu Ankara Kulisi programının 23 Ağustos tarihli bölümünde dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Programa konuk olan Suriyeli Ortadoğu uzmanı ve gazeteci Daniel Abdulfettah, Türkiye'deki Suriyeli mülteci sayısının doğru olmadığını ileri sürdü. Abdulfettah, iddiasını kanıtlamak için kendisini örnek verdi: “Ben tam 37 kez kayıt yaptırdım, yani şu anda Türkiye’deki 37 Suriyeli benim.” dedi.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar