DÜNYA

Kesilen et bir anda hareket etmeye başladı

Endonezya'da kesilen bir et kendine kendine hareket etmeye başladı. Durumu fark eden bir kişi ise o anları amatör kameraya kaydetti.

Sosyal medyada yayılan ve Endonezya'da çekildiği bilgisi verilen görüntü görenleri hayrete düşürdü. Görüntüde kesilmiş bir et parçası kendi kendine hareket ediyor. Görüntüyü çeken bir kişi eti ters çevirip bir kez daha tahtanın üstüne koyuyor ve et hareket etmeye devam ediyor. Tüyler ürperten ilginç görüntü sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar2 yorum