BIST 1.332
DOLAR 7,84
EURO 9,52
ALTIN 464,31
MAGAZİN

Cem Yılmaz kovdu Ali Sunal hepsine kucak açtı!

Bodrum'daki MFÖ konserinde Fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini reddeden Cem Yılmaz, sevenleriyle arasına korumalarla etten duvar ördürdü. Aynı konsere gelen Ali Sunal’ın hiçbir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

BODRUM'daki MFÖ Konseri'nde iki ünlü ismin birbirinin zıddı iki tavrı dikkat çekti. Cem Yılmaz, sevgilisi Defne Samyeli ile Antik Tiyatro'da etrafına koruma ordusu koyup çocukları bile yanına yaklaştırmadı. Cem Yılmaz'ın hemen yakınındaki Ali Sunal ise eşi Nazlı Kurbanzade ile kendisine gösterilen ilgiye aynı şekilde karşılık verdi. Kan ter içinde kalana kadar hayranlarıyla sohbet edip fotoğraf çektirdi. Cem Yılmaz'ın çocukları bile yanından kovması şaşkınlık yaratırken, Ali Sunal içen "Babasının oğlu" yorumları yapıldı.

Bodrum antik tiyatroda, MFÖ konserine gelen Cem Yılmaz’ın tavrı hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini reddeden Cem Yılmaz, sevenleriyle arasına etten duvar ördürdü. Aynı konsere gelen Ali Sunal’ın hiçbir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Türk pop ve rock müziğinin efsane grubu MFÖ, bayramın 4’ünci günü Bodrum Antik Tiyatro’da sahne aldı. Efsane grup MFÖ tatilcilere unutulmaz anlar yaşattı. Yeni albümlerinin yanı sıra, geçmişten bugüne sevilen şarkılarını da seslendiren gruba Bodrum Antik Tiyatroyu dolduran seyirciler de eşlik etti.

Konseri izlemeye sevgilisi Defne Samyeli’yle gelen Cem Yılmaz, gazetecilerin sorularını yanıtlamadı. Konser alanına giriş yapan çift en ön sırada ayrılan yere oturdu. Hayranlarının sevgi seline karşılık vermeyen Cem Yılmaz fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini de reddetti.

Küçük hayranlarıyla da fotoğraf çektirmeyen Cem Yılmaz’ın etrafını ise koruma ordusu sardı.

Hayranları ile arasına etten duvar ördürten Cem Yılmaz, sevgilisi Defne Samyeli ile de samimi poz vermekten çekinmedi.

Korumalar, Cem Yılmaz’la fotoğraf çektirmek isteyen küçük bir çocuğun da fotoğraf isteğini geri çevirdi. Cem abi diye bağıran çocuğu engelleyen korumalar gözüne ışık tutarak Yılmaz’ın yanından uzaklaştırdı.

ALİ SUNAL TAKDİR TOPLADI... Cem Yılmaz’ın hemen yan sıralarında oturan Ali Sunal ise hiçbir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirdi. Ali Sunal’la beraber gelen eşi Nazlı Kurbanzade’nin mütevazi tavırları da dikkatlerden kaçmadı.

Konser başlayana kadar tüm sevenleriyle fotoğraf çektiren Ali Sunal, minik hayranlarıyla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Sevenleriyle teker teker fotoğraf çektiren Sunal yanına koruma bile istemedi.

Sitene Ekle
Yorumlar