GÜNCEL

Rusya'da Suriye’deki militanlardan ele geçirilen silahlar sergilendi!

Rusya’da erçekleşen Army-2018 Uluslararası Askeri Teknik Forumu kapsamında Suriye’deki militanlardan ele geçirilen silahların yer alığı bir sergi açıldı.

RUSYA’nın Moskova bölgesinde gerçekleşen Army-2018 Uluslararası Askeri Teknik Forumu kapsamında Suriye’deki militanlardan ele geçirilen silahların yer alığı bir sergi açıldı.

Sergide forum ziyaretçilerine, militanların kullandığı insansız hava araçları ve el yapımı patlayıcılar dahil, binden fazla askeri aracı görme imkanı sunuluyor.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar