HABER /  2018 GENEL SEÇİMLERİ

Son seçim anket sonuçları canlı yayında açıklandı

Son seçim anket sonuçları merak konusu oldu. Ekim ayı sonunda yapılan son anketi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ açıkladı.

Abone ol

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, son ankette AK Parti'nin oy oranının 50.2 olduğunu söyledi.

Dağ, A Haber'de yaptığı açıklamada, masadaki son seçim anket sonuçlarını açıkladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ A Haber'de Murat Akgün'ün sorularını yanıtladı. Dağ, AK Parti'nin yaptığı son seçim anket sonuçlarıyla ilgili şunları söyledi:

İŞTE OY ORANLARI
"Her ay başka bir firmayla bu anketleri gerçekleştiriyoruz. Çalıştığımız bu anlamda 3 tane firma var. Bu 3 firmayla birlikte her ay ayrı ayrı sürekli olarak onların kendi çalışmaları çerçevesinde bazen bir firmanın dediğini karşılaştırmak suretiyle çalışmamıza devam ediyoruz. En son anket genelde ayın son haftasında yapıyoruz. O ayda gündemde ne varsa onları soruyoruz. AK Parti yüzde 50.2., CHP yüzde 23.1, MHP yüzde 10.7, HDP yüzde 10.5 ve diğer partiler 5.5 şeklinde oy oranları. Kararsızlar, cevap yoklar, oy vermeyeceğim dağıtılmak suretiyle elde edilmiş bir oran."

Yerel seçimler 2019 anket sonuçları! Hangi ili kim kazanır?Yerel seçimler 2019 anket sonuçları! Hangi ili kim kazanır?Yerel seçimler 2019 anket sonuçları! Hangi ili kim kazanır?Yerel seçimler 2019 anket sonuçları! Hangi ili kim kazanır?HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
İYİ Parti'de 'iç güveysi' kavgası! Bomba iddialar! İstifa mı ediyor?
Tüberküloz tedavisinde yeni keşif
Marina Abramovic kimdir nereli herkes onu konuşuyor
Maduro: Türkiye sayesinde ekonomik krizden çıkacağız!
IMF'den flaş Türkiye açıklaması
Salı günü ne kandili var 7 Nisan hangi kandil idrak edilecek?
Yorumlar 29 yorum