BIST 4.998
DOLAR 19,08
EURO 20,61
ALTIN 1.201,18
HABER /  MAGAZİN  /  KÜLTÜR VE SANAT

Sinemalarda bu hafta 9 yeni film vizyonda!

Sinemalarda bu hafta 3'ü yerli 9 yeni film vizyona girdi. Merakla beklenenuçlu, Ölüm Treni, Kapının Diğer Tarafı, Bekar Yaşam Kılavuzu, Heidi filmi bu hafta seyirciyle buluştu. İşte vizyondaki yeni filmler ve fragmanları...

Abone ol

Sinemalarda bu hafta vizyona giren filmler birbirinden iddialı ve çarpıcı sahneleriyle sizleri bekliyor.

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta bu hafta 3'ü yerli 9 film vizyonda. Sinemalarda bu hafta Suçlu, Ölüm Treni, Kapının Diğer Tarafı, Bekar Yaşam Kılavuzu, Heidi, Orman Çocuğu, Ateş, Yemekteydik ve Karar Verdim ve Genç Pehlivanlar filmleri filmleri yer alacak. İşte yeni filmler ve fragmanları...

SUÇLU FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI

Ariel Vromen'in yönettiği ve başrollerinde Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Gal Gadot, Alice Eve, Natalie Burn ile Ryan Reynolds'ın yer aldığı "Suçlu" izleyiciyle buluşacak.

Aksiyon-gerilim türündeki film, öldürülen bir CIA ajanının anılarının ve becerilerinin, tehlikeli bir suçlunun zihnine aktarılmasını konu alıyor.

ABD ve İngiltere ortak yapımı film, 1991 yılında "JFK" filminde birlikte rol alan Kevin Costner, Gary Oldman ve Tommy Lee Jones'i yeniden bir araya getirdi.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için diğer sayfaya geçiniz

[page_end]

ÖLÜM TRENİ FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI

Michael Petroni'nin yönettiği filmin başrollerinde Oscar ödüllü Adrien Brody, George Shevtsov, Robin McLeavy ile "Jurassic Park"ın yıldızı Sam Neill oynuyor.

Gerilim türündeki filmin konusu özetle şöyle:

"Psikolog Peter, trajik bir kazada çok sevdiği küçük kızını kaybetmiştir. Acı ve suçluluk duygusu ile baş etmeye çalışan Peter, hastalarında karanlık duygular ve tuhaflıklar fark etmeye başlar. Hastalarından dinlediği olayları birleştirince onların 20 sene önce aynı gün ölmüş olan insanların hayaletleri olduğunu fark eder. Bu korkunç gerçek, Peter'ı geçmişte saklı kalmış sırları çözmek üzere sürprizlerle dolu bir yolculuğa sürükleyecektir."

Vizyondaki diğer filmleri görmek için diğer sayfaya geçiniz

[page_end]

KAPININ DİĞER TARAFI FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI

Başrolünde televizyon dizilerinden tanınan Sarah Wayne Callies'in olduğu korku türündeki filmin yönetmenliğini Johannes Roberts yaptı.

Sarah Wayne Callies'in yanı sıra Jeremy Sisto, Javier Botet ile Sofia Rosinsky gibi isimlerin de rol aldığı film, sessiz sakin bir hayat yaşayan ailenin trajik bir kaza sonucu genç oğullarını kaybetmesini konu alıyor.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için diğer sayfaya geçiniz

[page_end]

BEKAR YAŞAM KILAVUZU FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI

Başrollerinde Dakota Johnson, Rebel Wilson, Damon Wayans Jr., Anders Holm, Alison Brie, Nicholas Braun, Jake Lacy, Jason Mantzoukas ve Leslie Mann'ın yer aldığı film günümüz ikili ilişkilerini komik bir dille anlatıyor.

Yönetmenliğini Christian Ditter'in üstlendiği ve nasıl bekar olunacağının yanı sıra insanların yalnızlığı nasıl yönettiği üzerine yoğunlaşan film, binlerce yalnız ve kalbi kırık bekar insanın yaşadığı New York'ta geçiyor.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için diğer sayfaya geçiniz

[page_end]


HEİDİ FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI

Alain Gsponer'in yönettiği animasyon türündeki filmin Türkçe seslendirmelerini Ecem Uzun, Uğur Taşdemir, Fatih Özacun, Bedia Ener ve Figen Sümeli gibi isimler yaptı.

Senaryosu Johanna Spyri'ye ait olan film, aynı adlı klasik romanından uyarlandı.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için diğer sayfaya geçiniz

[page_end]

ORMAN ÇOCUĞU FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI

Jon Favreau'nun yönetmenliğini yaptığı, Rudyard Kipling'in ölümsüz hikayelerine ve Disney'in klasik animasyon filmlerine dayanan "Orman Çocuğu" isimli aksiyon türündeki filmde bir kurt ailesi tarafından büyütülen erkek çocuk "Mowgli"nin destansı macerası izlenebilecek.

Filmin orijinal seslendirmeleri Scarlett Johansson, Christopher Walken, Ben Kingsley, Bill Murray ve Idris Elba'ya ait.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için diğer sayfaya geçiniz

[page_end]

ATEŞ FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI

Haluk Piyes'in yönettiği filmde yine Haluk Piyes, Büşra Ayaydın, Eren Hacısalihoğlu ile Sacide Taşaner gibi isimler rol aldı.

Aksiyon ve dram türündeki film, İstanbul'un Tophane semtinden yaşayan iki yakın arkadaşın hayata tutunma mücadelesini ve aşklarını konu alıyor.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için diğer sayfaya geçiniz

[page_end]

YEMEKTEYDİK VE KARAR VERDİM FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI

Arzu Okay, Mehmet Güreli, Sema Poyraz ve Gökçer Genç gibi isimlerin oynadığı filmin yönetmenliğini Görkem Yeltan yaptı.

Dram türündeki filmde, Rıza Gürsoy ve ailesinin Kurban Bayramı süresince yaşadıkları anlatılıyor.

Yönetmen Görkem Yeltan'ın aynı zamanda bir su altı dalış eğitmenini canlandırdığı filmde 1970'li yılların ünlü oyuncularından Arzu Okay da 37 yıl sonra yeniden sinema seyircisinin karşısına çıkacak.

Vizyondaki diğer filmleri görmek için diğer sayfaya geçiniz

[page_end]

GENÇ PEHLİVANLAR FİLMİ KONUSU VE OYUNCULARI

Mete Gümürhan'ın yönettiği ve Muhammed Ceylan, Beytullah Onur, Harun Kılıç ile Baran Kendirlioğlu'nun oynadığı "Genç Pehlivanlar" haftanın belgesel türündeki yapımı.

Geleceğin güreş şampiyonları olabilmek için mücadele eden Amasya Güreş Merkezi Yatılı Okulundaki 26 çocuğun hayatına ışık tutan belgesel film; aynı zamanda yönetmenin müdahalesi olmadan, yakından gözlem yöntemiyle çocukların arkadaşlıkla rekabet arasında geçen gündelik hayatlarını da anlatıyor.

İYİ SEYİRLER...