BIST 5.030
DOLAR 18,63
EURO 19,57
ALTIN 1.075,50
GÜNCEL

Sıçramıyor sanki uçuyor

20 yaşındaki ABD'li gencin sıçrama yeteneği şaşkına çeviriyor. Basketbol oyuncusu genç arabaların, insanların, yolların üstünden mesafe tanımaksızın zıplıyor.

ABD'de yaşayan Dexton Crutchfield'in sıçrama yeteneği görenleri şaşkına çeviriyor. 20 yaşındaki basketbol oyuncusu genç arabaların, insanların, yolların üstünden mesafe tanımaksızın zıplıyor. Bu yeteneğiyle üniversite bursu da kazanan Crutchfield, neredeyse 2 metre yüksekliğindeki içecek makinesinin tepesine, ya da 7 metre genişliğindeki yolun bir yakasından diğer yakasına rahatlıkla atlayabiliyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle