BIST 4.962
DOLAR 18,64
EURO 19,31
ALTIN 1.050,91
GÜNCEL

İsrail askeri hedefine çocukları aldı

Beytüllahim'de evlerinin önünde oynayan 3 Filistinli çocuk İsrail askerleri tarafından gözaltına alınmak istedi. Çevredekilerin müdahalesiyle çocuklar kurtarıldı.

İsrail işgal güçleri, 7 ve 8 yaşlarındaki 3 Filistinli çocuğu hedef aldı. Savunmasız çocukları sürükleyerek gözaltına almak istedi. Olay Beytüllahim'de Rachel Corrie'nin mezarının olduğu bölgede gerçekleşti. Mülteci kampındaki evlerinden 400 metre uzakta oynayan çocuklar çevredekilerin müdahalesiyle İsrail askerlerinin elinden kurtarıldı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler