BIST 4.962
DOLAR 18,64
EURO 19,29
ALTIN 1.052,00
GÜNCEL

Türkiye'nin ilk sürücüsüz metrosundan ilk görüntüler

ÜSKÜDAR Ümraniye - Çekmeköy - Sancaktepe metro hattı ne zaman açılacak ve metro durakları nerelerde olacak diye merakla bekleniyordu. Üsküdar Sancaktepe metro hattı bugün saat 15.00'da açılıyor.

Bugün açılacak olan Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metrosundan ilk görüntüler paylaşılmaya başlandı. Metro aynı zamanda sürücüsüz olmasıyla da Türkiye'de bir ilk olacak. 16 istasyondan meydana gelen metro hattının 65 bin yolcuya hizmet vermesi ön görülüyor

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle