HABER /  MAGAZİN

Selim Selimoğlu kimdir ne iş yapıyor İşte Bengü'nün eşi

Ünlü popçu Bengü, bugün Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturuyor. Peki Bengü'nün eşi Selim Selimoğlu kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor? İşte Selim Selimoğlu'na dair merak edilenler...

Bengü ve uzun bir süredir aşk yaşadığı Selim Selimoğlu, birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya hazırlanıyorlar. Bildiğiniz üzere Bengü ve Selim Selimoğlu çifti geçtiğimiz Mayıs ayında nişanlanmışlardı. Mutlu ve huzurlu bir ilişkiye sahip olan çift, bugün ilişkilerini bir sonraki seviye olan evliliğe taşıyacaklar. 

Geçtiğimiz günlerde örf ve adetlere uygun bir kına gecesi düzenleyen Bengü, bugün de evinden davul-zurna eşliğinde çıktı. Selim Selimoğlu ve Bengü'nün heyecanı dikkatlerden kaçmadı.

İşte düğünden ilk görüntüler...

600 Kişi Katılacak: Düğün hazırlıkları için hiçbir masraftan kaçınmayan çift 1 milyon TL'yi gözden çıkardı. Tropikal konseptli bir gecede düzenleyen Bengü, düğüne 600 konuk davet etti.

Peki Bengü'nün eşi Selim Selimoğlu kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor? 

Selim Selimoğlu kimdir? Selim Selimoğlu İş insanı olup SMAK Makina ve AKSEL OSGB işletmelerinin sahibidir.

Zerafetiyle göz kamaştırdı! Telli duvaklı Bengü sonunda evleniyorZerafetiyle göz kamaştırdı! Telli duvaklı Bengü sonunda evleniyorZerafetiyle göz kamaştırdı! Telli duvaklı Bengü sonunda evleniyorZerafetiyle göz kamaştırdı! Telli duvaklı Bengü sonunda evleniyorHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar 3 yorum