BIST 5.192
DOLAR 18,81
EURO 20,43
ALTIN 1.164,91
GÜNCEL

Şehit babalarına böyle veda ettiler! Son dokunuş son öpücük

Şırnak'ta Gabar Dağı'nda şehit olan Uzman Çavuş Ünal Olgun, memleketi Bursa'nı Gürsu ilçesinde toprağa verildi. Şehidin 3 yaşındaki oğlu Mesut ve 5 yaşındaki kızı Ceren'in vedası herkesi ağlattı.

ŞIRNAK'taki terör operasyonunda Gabar dağında şehit olan iki askerden 24 yaşındaki Uzman Çavuş Ünal Olgun memleketi Bursa’nın Gürsu ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi. Eşi Ceylan Olgun, hayat arkadaşının tabutuna sarılarak gözyaşı dökerken, çocukları 3 yaşında Mesut ve 5 yaşında Ceren törene babalarının kepiyle gelip gözyaşı döktüler.

PKK’lı teröristlere yönelik operasyonların sürdüğü Gabar dağında 2 asker şehit oldu. Şehit olan askerlerden 24 yaşındaki Uzman Çavuş Ünal Olgun’un na'şı memleketi olan Bursa’nın Gürsu ilçesine getirildi. Şehidin cenazesi İstiklal Mahallesi Aşık Veysel Caddesi’ndeki evine getirildi. 2 çocuk babası Ünal Olgun’un şahadete eriştiği gün babaannesi Suna Olgun da vefat etmişti.

Şehidin annesi Güleser, babası Asım Olgun ayakta durmakta güçlük çekti. Eşi Ceylan Olgun ise hayat arkadaşının tabutuna sarılarak gözyaşı döktü. Şehidin yakınlarından fenalık geçirenler oldu.

Görev yeri Bingöl’den geçici görevle Şırnak’a giden Uzman Çavuş Ünal Olgun’un 3 yaşında Mesut ve 5 yaşında Ceren isminde çocukları babalarının kepini taktı.

Sitene Ekle
Etiketler