BIST 5.062
DOLAR 19,06
EURO 20,64
ALTIN 1.220,25
GÜNCEL

Adnan Oktar'ın villasındaki yıkım bitti işte lüks villanın eski ve yeni hali...

ADNAN Oktar'ın 'Kedicikleri' ile birlikte yaşadığı Kanlıca'daki lüks villanın kaçak bölümleri yıkıldı... Yıkımın ardından villanın son halinin görüntüsü ortaya çıktı...

ADNAN Oktar'ın kandillide oturduğu villasının çevresindeki kaçak yapıların yıkımı tamamlandı. Birbirine bağlı onlarca yapının bulunduğu alanda sadece iki yapı ayakta kaldı. Ayakta kalan binalardaki kaçak bölümlerin de yıkıldığı görüldü. İş makineleri ve işçilerin çekildiği bölgede şu anda derin bir sessizlik hakim.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Adnan Oktar'ın villasındaki kaçak yapıların yıkım çalışmalarına , 5 Ekim 2018 tarihinde binaların boşaltılmasıyla birlikte start verilmişti.

İş makineleri girmediği için çalışmalar önce işçiler tarafından kazma ve küreklerle yapılmıştı. Daha sonra iş makinelerinin de çalışmaya başladığı alanda merdiven ve geçişlerle birbirine bağlı onlarca yapı yıkılmıştı.

Yıkım sonucu ortaya çıkan molozlarının bir bölümünün bölgeden uzaklaştırılmasının ardından yıkım sona erdi. Ana bina olarak adlandırılan büyük binaya bitişik kaçak yapıların da temizlendiği görüldü.

Sitene Ekle
Etiketler