HABER /  GÜNCEL

Sayısal Loto en çok çıkan sayılar 2015

Sayısal Loto 26 Eylül çekilişi sonuçları bugün Milli Piyango tarafından açıklanıyor, peki 2015 yılında en çok çıkan Sayısal Loto rakamları hangileri?

Sayısal Loto çekilişi sonuçları bugün saat 21.00'da Milli Piyango tarafından ilan edilecek peki bugüne kadar en çok çıkan sayısal rakamları hangileri? İşte Sayısal Loto en çok çıkan sayılar 2015 listesi.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI 26 EYLÜL ÇEKİLİŞİ MPİ SERVET GİBİ İKRAMİYE...

Bugüne kadar sayısal lotoda en çok çıkan 6 rakam şöyle;

21 rakamı 133 defa çıktı.
18 sayısı 132 defa çıktı
38 rakamı 132 defa çıktı
36 rakamı 129 defa çıktı
1 rakamı 127 defa çıktı
16 rakamı 126 defa çıktı. 

İŞTE EN ÇOK ÇIKAN SAYISAL LOTO RAKAMLAR LİSTESİ 2015
sayisal-loto-en-çok-çikan-rakamlar-listesi.20141121111237.jpg


LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto nasıl oynanır sorusunun cevabı basittir. Kendiniz numaraları seçip işaretleyebileceğiniz gibi oynamak istediğiniz kolon sayısını görevliye söyleyip otomotik olarak da doldurtabilirsiniz. 
Bundan sonra yapacağınız tek şey, ücretini ödeyip biletinizi teslim almak olacaktır. Sayıları kendiniz belirlemek istediğinizde, boş kupon alıp seçtiğiniz sayıların üzerlerini kalemle işaretlemeniz gerekir. 1′den 49′a kadar olan sayıların içinden sizin belirleyeceğiniz 6 adedini seçmek suretiyle toplamda 3, 4, 5 yada 6 adet doğru tahminde bulunmaya çalışırsınız. 

loto-bayisi.jpg

SAYISIL SAAT KAÇTA ÇEKİLİYOR?

Sayısal Loto çekilişleri her hafta Milli Piyango tarafından Cumartesi günleri yapılıyor. Çekiliş sonuçları ise aynı günün akşamı saat 21.30'dan sonra ilan edilir. 

milli-piyango-sayisal-loto-çekilişi.jpg
SAYISAL İKRAMİYESİNİN ZAMAN AŞIMI

Sayısal loto ikramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür. İkramiyenin ödenmesi çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar. Haliyle ikramiye ödenmez. 

sayisal-loto-ikramiye.jpg
GEÇERSİZ SAYISAL KUPONLARI

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletler de ikramiye alamaz. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.


SAYISAL LOTO FİYATI

Sayısal Loto’nun kolon bedeli 75 kuruştur. Birden fazla kolon işaretlendiği takdirde her kolon için 75 kuruş ekstra para alınır. Sayısal Loto'daki 6 kolonu da doldurursanız bilet fiyatı toplam 4 lira 50 kuruş tutuyor. 

sayisal-loto-ücreti.20141121111507.jpg

ÖNCEKİ HABERLER
Kurban etleri buzdolabında nasıl sağlanmalı?
HDP'li eski bakan hastaneye kaldırıldı!
ABD fiyaskoksu! Her şeyi itiraf etti
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'ten bir ilk!
TEM'de korkunç zincirleme kaza! Yaralılar var
Reyting rekortmeni Çukur dizisine ceza! RTÜK bu sefer acımadı
Yorumlar