BIST 1.417
DOLAR 8,15
EURO 9,70
ALTIN 457,31
HABER /  MEDYA

Savaşçı 33. bölüm fragmanı son bölüm yıktı geçti

Savaşçı 33. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başlandı. 25 Şubat Pazar günü ekrana gelecek Savaşçı 33. yeni bölümde neler olacak? Yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gören Savaşçı 33. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Abone ol

FOX Tv'nin pazar günleri ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralarda olmayı başaran dizisi Savaşçı, son bölümüyle yine izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Herkes şimdiden Savaşçı dizisi 33. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Galip, düşmanın arasına sızar. Tim, Galip’i oradan çıkarabilmek için bir operasyon başlatır. Bordo Bereliler’e köy kadınlarından da büyük destek gelir.

SAVAŞÇI KONUSU: Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi...

Hikaye, bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır.

Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar.

Çünkü onlar için, “söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”

SAVAŞÇI 33. BÖLÜM FRAGMANI

Savaşçı dizisi setinde büyük skandal gözler önünde ifşa oldu

ÖNCEKİ HABERLER
Şehidin kanı yerde kalmadı! 15 terörist öldürüldü...
Rus kanalı ortaya çıkardı! Afrin'de YPG'li teröristler saklanmak için...
Eski ABD elçisinin sır görüşmesi! Darbeden önce FETÖ'cülerle...
2018 THY Kalite Güvence Başkanlığı personel alım başvurusu
Taşeron işçi sınavı ne zaman kaç soru sorulacak?
Sağlık Bakanlığı atama yapılacak bölümler tam liste
İranda bir yolcu uçağı düştü 66 kişi hayatını kaybetti
2018 THY Kurumsal Pazarlama bölümü personel alım başvurusu
Kemer takmayan sürücü ne kadar ceza ödeyecek 2018 tam liste
2018 KPSS ne zaman ÖSYM başvuru formu
Yorumlar