BIST 1.441
DOLAR 8,24
EURO 10,02
ALTIN 485,82
MEDYA

Şampiyon 19. bölüm fragmanı

Şampiyon dizisi 19. yeni bölümüyle 2 Şubat 2020 Pazar akşamı TRT 1'de olacak. Şampiyon'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Şampiyon 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Şampiyon'un yeni bölümünde neler yaşanacak? Şampiyon 2 Şubat 2020 Pazar akşamı TRT 1'de...

'Kafkas' lakaplı Fırat Bölükbaşı gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ringlerin namağlup şampiyonuyla maça çıkma imkanı yakalayan Kafkas, o gece ringe değil yaşamının en karanlık dönemine adım attığını bilmemektedir. Ringte rakibi karşısında maçı kazansa da hayatın karşısındaki maçı kaybeder Fırat… İstemeden rakibinin ölümüne neden olan Kafkas, şampiyonluk kemerini kazanmış ama adını, hayallerini, cesaretini, mesleğine duyduğu aşkı ve hamile karısını yitirmiştir aynı gece. Omzunda her geçen gün büyüyen vicdan azabının yükü, kucağında yeni doğan oğlu Güneş’le kalakalmıştır Kafkas. Güneş 7 yaşına geldiğinde, kaderi onu yeniden çağırır ringe. Üstelik bu ring bildiği ringlerden çok daha büyük, bu defa çıkacağı maç alıştıklarından çok daha zorludur. Tutunacağı tek dalı olan oğlu Güneş’e annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Oğlunu yaşatmak için çıktığı hayat ringinde, en büyük açığı da vicdan azabıdır. Hayat oğlunu elinden almak için hiçbir rakibinin vuramadığı kadar hızlı ve acımasızca vurur Kafkas’a. Geçmişi, vicdan azabı, çaresizliği art arda yüzüne inen yumruklardan daha çok sarsar Kafkas’ı. Hayatın vurduğu yumruklara karşı bir tek gardı vardır: Oğluna duyduğu sevgi ve onu yaşatma azmi… Hayatla maçını 5 yıl önce kaybeden Kafkas’ın rövanşı kaybetmeye niyeti yoktur.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Tozkoparan 44. bölüm fragmanı
Zümrüdüanka 2. bölüm fragmanı
Babil 3. bölüm fragmanı
Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanı
Ramo 3. bölüm 2. fragmanı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölüm 2. fragmanı
Çukur 85. bölüm 2. fragmanı: 3. sezon 18. bölüm
Yüsra bebeğin kurtuluşunda yürek yakan gerçek
Kobe Bryant helikopter kazasında hayatını kaybetti
Türk bayrağını enkaz altında bırakmadılar
Yorumlar