BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29
MEDYA

Ramo 28. bölüm fragmanı

Ramo dizisi 28. yeni bölümüyle 15 Ocak 2021 Cuma akşamı Show TV'de olacak. Ramo'nun bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Ramo 28. bölüm fragmanı yayınlandı. Ramo'nun yeni bölümünde neler olacak? Ramo 15 Ocak 2021 Cuma akşamı Show TV'de...

Adanalı olan Ramo ve ailesi, uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır. Şimdiyse Çukurova’nın tamamına hakim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorundadır.

Ramo ve ailesi; Adana’da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşarlar. Cesareti ve zekasıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo’dur.

Gözükara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir.

Ramo, çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir. Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar.

Bu yolda Ramo’yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel’dir. Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır zira.

Ramo tüm aksiliklere rağmen hedefine doğru adım adım ilerlerken, en yakın arkaşı Boz’un yaptığı bir hata tüm planlarını alt üst eder.

Can dostunun yaptığı hata yüzünden, Ramo hayatının en zor kararıyla karşı karşıyla kalacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Akıncı 3. bölüm fragmanı
Arka Sokaklar 573. bölüm fragmanı
Babam Çok Değişti 2. bölüm fragmanı
Doğduğun Ev Kaderindir 27. bölüm fragmanı
Hekimoğlu 32. bölüm 2. fragmanı
Masumlar Apartmanı 17. bölüm 2. fragmanı
Yasak Elma 93. bölüm fragmanı
Çukur 111. bölüm fragmanı: 4. sezon 19. bölüm
Cem Küçük: Can Ataklı bazen saçmalar
Gürkan Hacır ve Cem Küçük Boğaziçi Üniversitesi'ndeki olayları konuştu