HABER /  POLİTİKA

Putin'den Erdoğan'ı gülümseten espri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile bir araya geldi. İkili görüşmeler sırasında Putin'in Türk heyetini göstererek yaptığı bir espri salonu güldürdü.

Türkiye ile Rusya, Soçi'de bir kez daha masaya oturdu. Ziyarette Rusya Devlet Başkanı Viladimir Putin'in Türk heyeti ile ilgili bir esprisi hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hem de salonu gülümsetti.

Rusya'nın Soçi kentinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'la bir araya gelen Rusya Devlet Başkanı Putin'in Türk heyetiyle ilgili, "Seninkiler çalışmak istemiyor" sözleri güldürdü Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştirdiği görüşmenin başlangıcında yerine oturmayı bekleyen Türk heyetini göstererek "Seninkiler çalışmak istemiyor" diyerek espri yaptı.

Erdoğan'la Soçi'de bir araya gelen Rus lider Putin, görüşmenin başlangıcında Türk heyetindeki bir görevlinin oturmak için yer aradığını gördü.

Görüşmenin başlamasını da geciktirdiği belirtilen duruma Putin esprili bir dille yaklaşarak Erdoğan'a, “Seninkiler çalışmak istemiyor” dedi.

Yorumlar 2 yorum