BIST 1.415
DOLAR 8,05
EURO 9,65
ALTIN 451,60
HABER /  SAĞLIK

Profesör Emin Ersoy kimdir? Yerli doktor Nowzaradan

Zahide Yetiş'in programına çıkan obezite ve aşırı kilolo ameliyatları yapan Profesör Emin Ersoy yerli Doktor Nowzaradan oldu. Peki Prof.Dr.Emin Ersoy kimdir, muayenehanesi nerede, ameliyatları hangi hastanede yapıyor, şu an hangi hastanede çalışıyor? Sizler için Prof. Emin Ersoy hakkında merak edilenleri derledik.

Abone ol

1961 tarihinde doğan Prof.Dr.Emin Ersoy, 1985 yılında Çukurova Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Zahide Yetiş'in programına sık sık katılan ve bir çok aşırı kiloluluyu ameliyat eden Prof. Doktor Emin Ersoy, İstanbul Medistate Kavacık Hastanesi'nde çalışıyor. İşte Doktor Emin Ersoy'un eğitim geçmişi;

İlk zorunlu hizmetini Emniyet Müdürlüğü tabibi olarak 1985 – 1986 yılları arasında Çankırı’da yapan Prof.Dr.Emin Ersoy, 1987 – 1992 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD’de hizmet vermiştir. Ardından 1992 – 1993 yılları arasında Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev almıştır.

1993 yılında tekrar Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi ABD’de göreve başladıktan sonra 1995 yılına kadar Öğretim Görevlisi, 1995 – 1999 yılları arasında Yardımcı Doçent, 1999 – 2005 yılları arasında Doçent ve 2005 – 2016 yılları arasında da profesör olarak çalışmaya devam etmiştir.

2016 yılında İstanbul Medistate Kavacık Hastanesi Genel Cerrahi bölümünde göreve başlayan Emin Ersoy, aynı zamanda Obezite Merkezi Başkanı görevini de sürdürmektedir. 2017 yılında İstanbul Medistate Kavacık Hastanesinde Genel Direktörlük görevine getirilmiştir.

zahide yetiş doktor emin ersoy telefonu hastanesiHalen bu görevi sürdürmektedir. İngilizce bilen Prof.Dr.Emin Ersoy evli ve 2 çocuk babasıdır.

YURTDIŞI EĞİTİMLER

2000 Cleveland Clinic, Minimally İnvasive Surgery Departmanında,  Advanced Laparoscopic Surgery  , Visitor Surgeon, USA

1996 National University of Singapore, Minimally İnvasive Surgery  Department’da Laparoskopik, Cerrahi ve Diagnostik  Endoskopi Eğitimi, Visitor Surgeon and laparoscopic surgeon, Singapore

Tüp mide gastrik bypass ve kelepçe ameliyatı nedir hangisi iyi?

ÖNCEKİ HABERLER
Martin Schulz görevinden istifa etti!
Afrin'de öldürülen terörist sayısı kaç oldu ? TSK'dan yeni açıklama
Metin Külünk'ten çok konuşulacak Kılıçdaroğlu iddiası!
14 şubat mesajları 4 kıtalık 8 kıtalık Sevgililer günü şiirleri
Kaçan PKK'lılar bakın hangi ülkeye gidiyor? Azeri ajans yazdı
İlber Ortaylı isyan etti: Cahil ve sapıklar var
Liseye geçiş MEB-2018 örnek sorular sayısal bölüm
27 ilde büyük FETÖ operasyonu onlarca gözaltı
Boşanmak isteyen eşten suçlamalar: Her gün iç çamaşırını değiştiriyor
İkinci el otomobil yetki belgesi alma şartları tam liste
Yorumlar