BIST 4.874
DOLAR 18,63
EURO 19,41
ALTIN 1.051,84
MEDYA

Prens George okula başladı

İngiltere Kraliyeti'nin dük ve düşesleri William ve Kate Middleton'ın çocukları Prens George anaokuluna başladı. 4 yaşındaki prensin gittiği okulun senelik ücreti 18 bin Türk Lirasına eşdeğer.

Cambridge Düşesi Kate Middleton ile Prens William'ın çocukları Prens George bugün okula başladı. Londra'da bulunan Thomas's Battersea okuluna giden Prens George'u babası Prens William okula götürdü. Prens William ve Prens George'u okul müdürü kapıda karşıladı. Hamile olan Kate Middleton'ın rahatsız olduğu için oğlunu okula götüremediği belirtildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle