HABER /  POLİTİKA

Perinçek: Kazanırsam Erdoğan'a bir teklifim olacak

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, cumhurbaşkanı seçilmesi halinde Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye yardımcılık teklifinde bulunacağını söyledi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Cumhurbaşkanı seçildiği takdirde Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli'ye yardımcılık teklifinde bulunacağını söyledi.

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (ANSİAD) Akra Otel'de düzenlediği toplantının konuğu Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek oldu. 
 
Perinçek, "Ben parti genel başkanlarını saydım. O siyasi parti tabanlarının parti yönetiminde söz sahibi olması gerekiyor. Türkiye'nin önünde geniş tabanlı hükümetler zorunlu. Ben onları yönetecek kabiliyetimi biliyorum" dedi.

ADAYLARIN HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK GÜLÜNÇ ÇIKIŞLARI

Perinçek bu sözleriyle bir süre gündemde kalacak gibi. Ancak Muharrem İnce ve Meral Akşener de benzer çıkışlarla haftalardır gündeki yerlerini koruyor.

Muharrem İnce, "Amerikalılar beni aradı" sözüyle Türk siyasi tarihine unutulmayacak bir not düşerken, Meral Akşener de, "S-400'lerle ilgili bana bir duyum geldi, doğru da olabilir eğri de olabilir" diyerek akıl sınırlarını zorlamıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Bakan Albayrak açıkladı: Nükleerden bile önemli
Seçmen kağıdı yüzünden tartıştığı muhtarı öldürdü!
Gündemi sarsan iddia: BAE o ülkede darbe planladı!
ABD'den flaş Menbiç açıklaması
Erdoğan: Kandil'e ilerledikçe Muharrem'i efkar basıyor
e devlet şifresi almak kaç para 2020 zamladı mı?
Yorumlar 23 yorum