HABER /  EKONOMİ

Papaz Brunson doları bakın kaç lira yaptı? Düşer diye beklerken şok durum

Rahip Brunson davasında karar çıktı. Rahip Brunson davasından gelen son dakika tahliye haberi doları düşüreceği yerde fırlattı. Piyasalarda neler oluyor işte son durum:

Dolar günlerdir Papaz Brunson davasından çıkacak kararı bekliyordu. Uzmanlar Rahip Brunson serbest kaldığı taktirde kurun 5.70'lere kadar ineceğini söylüyorlardı. Rahip Brunson kararı saat 16.30 sıralarında açıklanınca gözler dolara döndü. Dolar kuru bir anlığına düşer gibi olduktan sonra fırlayınca herkes şaşkına döndü.

Piyasaların kapanışında dolar : Brunson kararıyla düşmesi beklenirken fırlayıp 5.96'ya kadar çıkan dolar kuru piyasaların kapanış saatinde nispeten sakinleşmiş göründü. İşte son rakamlar:

Rahip kararı açıklandığı anda dolar fırladı: İşte rahip Brunson'ın serbest kaldığının açıklandığı anda kurun geldiği nokta:

Karar açıklanmadan önce dolar : Rahip Brunson davasında savcı mütalaasını vermeden önce dolar kuru 5.89'a kadar inmişti. Mütalaa rahibin serbest kalacağına işaret edince de kur bu rakamlardan biraz daha aşağı indi.

İşte saat saat dolar kurunun gün içindeki şaşırtıcı yolculuğu:

Saat 12.50 dolar kuru :

Saat 11.30 dolar ve euro:

Saat 10.50 dolar kuru: 

Saat 10.15 dolar ve euro : Rahip davası başlamak üzere dolar 5.90 eşiğinde direnç buldu.
dolar ve euro kaç lira

Saat 09.40 dolar ve euro rakamı
dolar bugün ne kadar

Altın fiyatları ne kadar? : Altın fiyatları güne 231 liradan başlamıştı. Çeyrek altın serbest piyasada 381 liradan satılırken, yarım altının fiyatı 762 liraydı. Gün sonunda çeyrek altın 380 lira, gram altın 233 lira oldu.

ÖNCEKİ HABERLER
Papaz Brunson serbest mi bomba karar açıklandı! Rahip eşine sarılıp ağladı
ABD Konsolosluk tercümanına tahliye çıkmadı
Kıdem tazminatı hesaplama yeni formül-2018
CHP'nin 2019 İstanbul adayı bugün belli olacak! Canan Kaftancıoğlu açıkladı
Gelinim Mutfakta 12 Ekim Cuma kim elendi 5 altın bileziği kim kazandı
Allah'ın yüzüne bakmayacağı 3 kişi kimdir büyük günahlar neler
Yorumlar 79 yorum