HABER /  GÜNCEL

Pamuk şekerlerini ezen zabıtaya insanlık dersi verdi!

DENİZLİ'de zabıta tarafından pamuk şekerleri ezilen Ömer D., olayın ardından işinden omaması için zabıtadan şikayetçi olmayarak insanlık dersi verdi.

Abone ol

Denizli’de el konulan pamuk şekerleri zabıta tarafından çiğnenen 21 yaşındaki seyyar satıcı olayı ve sonrasında yaşananları anlattı. Seyyar satıcı Ömer D. pamuk şekerlerine el koyup çiğneyen zabıtanın işinden olmaması için şikayetçi olmadığını belirterek, "Onun da bir ailesi, çoluk çocuğu var. Onu düşündüğüm için işinden olmasın diye onu savundum" dedi.

"İŞİNDEN OLMASIN DİYE ONU KORUDUM": Olaydan sonra Zabıta Daire Başkanlığında ifadesinin alındığını ancak pamuk şekerlerini yerde ezen zabıtanın işinden olmaması için şikayetçi olmadığını belirten Ömer D. "Onun da bir ailesi var. Belediyeye gittik ve ben ifade verdim. Beni 2-3 defa uyardı ama ben bir daha sattım ve ondan sonra bir daha yakaladılar" dedi.

"BUNDAN SONRA DÜZENLİ BİR İŞ OLSUN İSTİYORUM": Olayların bir daha tekrarlanmaması için düzenli bir iş istediğini de dile getiren Ömer D, "İş arıyorum. Ben aileme destek olmak için pamuk şeker satıyordum. 8 kardeşiz. Ailemde 2 ablam çalışıyor. Ben günlük 50-60 bazen de 100 TL kazanıyordum yarısını kendime harçlık alıyordum yarısını da eve veriyordum. Bundan sonra düzenli bir iş olsun istiyorum. Düzenli bir işim olursa bir daha pamuk şeker satmaya falan çıkmam. Hem böyle olaylarda olmaz, daha iyi olur inşallah" diye konuştu.

ÖNCEKİ HABERLER
Hasankeyf'te süren kazılarda büyük keşif
Meclis'in 'yasaklı tatlı'sı tekrar menüde!
Mustafa Varank yeni Toyota Corolla Hibrit modelini test etti
Muharrem İnce Kılıçdaroğlu ile neden görüşmek istediğini anlattı
Futbol dünyasını sallayan haber Prens Cengiz Ünder'in takımını satın alıyor
Murat Övünç kimdir kaç yaşında Netflix olayı gündem oldu
Yorumlar 3 yorum