BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
HABER /  GÜNCEL

ÖSYM giriş KPSS lisans sınav giriş belgesi alma ekranı

ÖSYM giriş KPSS sınav yeri öğrenme sayfası erişime açıldı. 21 Temmuz cumartesi günü yapılacak olan KPSS lisans için sınav giriş belgesi alma sayfası açıldı. 130 dakika sürecek ve lisans mezunu adayların gireceği KPSS sınavı sınav giriş belgesi alma osym.gov.tr adresiyle birlikte haberimizde.

Abone ol

ÖSYM giriş KPSS sınav giriş yerleri Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafında memur adaylarının erişimine açıldı. 21 Temmuz cumartesi günü yapılacak olan KPSS lisans sınav giriş belgesi almak için adaylar https://ais.osym.gov.tr adresinden TC numarası ile giriş yapabilecekler.

2 yıllık lisans mezunu olan memur adaylarının sabırsızlıkla beklediği KPSS sınav giriş yerleri ve KPSS sınav giriş belgeleri 12 Temmuz'da ÖSYM tarafından erişime açıldı. 

KPSS LİSANS SINAV GİRİŞ BELGESİ YAYINLANDI: ÖSYM'den yapılan açıklamada, KPSS lisans sınav yerleri www.osym.gov.tr adresi üzerinde öğrenilebiliniyor. KPSS sınav yerleri için tıklayın

22 Temmuz 2018 tarihinde uygulanacak olan 2018- KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

SINAVA GİRERKEN ADAYLARIN YANLARINDA BULUNDURMASI GEREKEN BELGELER!

- 2018 KPSS sınava giriş belgesi,

-Nüfus Cüzdanı veya Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaport,

- Kimlik ve güvenlik kontrolleri ile salona giriş işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için, adayların sınava girecekleri binanın kapısında sınavın başlama saatinden en az 1 saat önce hazır bulunmaları zorunludur.

ÖNCEKİ HABERLER
Adnan Oktar 2010 sonrası FETÖ'nün güdümüne nasıl girdi?
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Türkiye en büyük savunma ihracatını gerçekleştirdi
Anayasadan 'ırk' kelimesi kaldırıldı
Cuma mesajları resimli yeni 2018 SMS uyumlu
Facebook'a şok! Soruşturma başlatıldı
İstanbul'da Gülsuyu'nda helikopter destekli operasyon
Diyarbakır'da hain saldırı! Şehit haberi geldi
13 Temmuz evde bakım maaşı yatan iller 18 tam il listesi hazır
Adnan Oktar'a destekler peş peşe geliyor! Dün İsrail bugün ise...
Yorumlar