BIST 5.001
DOLAR 19,04
EURO 20,70
ALTIN 1.204,49
HABER /  GÜNCEL

Onur Özbizerdik yine durmadı bu kez de ...

Sevgilisini dövdüğü gerekçesi ile mahkeme tarafından 7.5 yıl hapis cezasına çarptırılan Onur Özbizerdik hakkında bu kez İstanbul'da bir gece kulübüne kurşun yağdırdığı gerekçesi ile soruşturma başlatıldı.

Abone ol

Ekipler İstanbul'da gece kulübüne kurşun yağdırdığı gerekçesi ile  Alaaddin Çakıcı'nın oğlu olan Onur Özbizerdik'in peşine düştü. 

Onur Özbizerdik, İstanbul Ulus'ta bulunan bir gece kulübüne kurşun yağdırdıktan sonra silahını olay yerine bırakarak kayıplara karıştı.

İddiaya göre daha 10 gün önce 7.5 yıl hapse mahkûm olan Özbizerdik, önceki gece saat 00.30 sıralarında Ulus’taki bir gece kulübünden çıktı. Ve mekânın valesinden kendisini Ortaköy’e bırakmasını istedi.

"BİLMİYORUM YANITINI ALINCA KURŞUN YAĞDIRDI"

Bunun üzerine vale ayarladığı bir araçla Özbizerdik’i, gitmek istediği gece kulübüne götürdü. Arabadan inmeyen Onur Özbizerdik, mekân önünde bekleyen kişiye “Şazi nerede?” diye sordu.

‘Bilmiyorum’ yanıtı alınca silahını çeken Özbizerdik, mekâna art arda ateş etmeye başladı. Daha sonra Glock marka silahını da olay yerinde bırakarak aynı araçla olay yerinden ayrılan Özbizerdik, Ortaköy Mezarlığı’nda otomobilden inip kayıplara karıştı.

Habertürk'ün haberine göre saldırının ardından soruşturma başlatan Organize Suçlar ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Özbizerdik’in peşine düştü.

Onur Özbizerdik için son dakika karar çıktı