BIST 5.389
DOLAR 21,93
EURO 23,52
ALTIN 1.380,85
GÜNCEL

Ölüleri böyle yakıyorlar!

Hindistan'da Ölü yakma töreni böyle görüntülendi.Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde cesetler büyük kazanlarda nasıl yakıldığı görüntülendi...

Hindistan'da kaydedilen ve sosyal medyada yayılan görüntü ilgi uyandırdı. Hindu törenleri içinde en sonuncusu olan ölü yakılması sırasında yaşananlar böyle görüntülendi. Ceset, özel olarak hazırlanmış tahtadan bir tür sedyeye konulmak üzere yakılacağı yere getiriliyor. Daha sonra ise büyük fırınlara koyulan cesetin yakma işlemi gerçekleşiyor. İşte o görüntü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle