HABER /  MEDYA

Olay Yeri Ayşegül bulundu mu genç kızı dayısı mı kaçırdı?

Star Tv'de yayınlanan Olay Yeri programında Ayşegül Akgül her yerde aranıyor. 5 yıl önce kaçırılan Ayşegül Akgül bulundu mu son durum ne? Olay Yeri 30 Kasım 2017 canlı yayında bağlanan bir asker Ayşegül'ün dayısı Resul'ün olayla ilgili bağlantısı olduğunu söyledi.

Abone ol

İSTANBUL'da okula gitmek için evinden çıktıktan sonra kendisinden haber alınamayan Ayşegül Akgül her yerde aranıyor. Anne Havva Akgül canlı yayında kızının FETÖ'nün kaçırdığını söyledi. Bugün bağlanan bir jandarma ise Ayşegül'ün dayısını suçladı.

2012 yılından beri kendisinden haber alınamayan eğer şu an yaşarsa 23 yaşında olan Ayşegül Akgül bulundu mu son durum ne? Olay Yeri programına katılan Havva Akgül kızının davasına bakan iki savcının FETÖ'den içeriye alındığını söylemişti. Bugün canlı yayına bağlanan bir asker ise Ayşegül'ün dayısı Resul'ün suçlu olduğunu söyledi.

AYŞEGÜL'Ü DAYISI MI KAÇIRDI?

Canlı yayına bağlanan bir asker Ayşegül olayında dayı Resul'den şüphelendiklerini söyledi. Soruşturmanın Resul etrafında birleşmesi üzerine açıklama yapan asker, dayının İstanbul bağlantılı olduğunu söyledi. 

ÖNCEKİ HABERLER
Kızına tokat atan baba için bakın kaç yıl hapis istendi!
Boğaziçi Üniversitesi hocası evinde ölü bulundu!
Olay Yeri Musa bulundu mu 14 gündür haber alınamıyor
Liseli kızları elle taciz eden öğretmene 16 yıl hapis
Kılıçdaroğlu belgeleri kimden aldığını açıkladı! Bomba haber
Kuruluş Osman kadrosuna giren isim bomba tam 52 kilo verdi diziyi kaptı!
Yorumlar