BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30
MEDYA

Öğretmen 5. bölüm fragmanı

Öğretmen dizisi 5. yeni bölümüyle 11 Ekim 2020 Pazar akşamı FOX'ta olacak. Öğretmen'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Öğretmen 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Öğretmen'in yeni  bölümünde neler yaşanacak? Öğretmen 11 Ekim 2020 Pazar akşamı FOX'ta...

Fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir 'insanlık dersi' vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.

Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar: "12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?"

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!

Çocuklara ve hatta tüm ülkeye 'iyi insan' olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Arıza 5. bölüm ilk sahne
Maria ile Mustafa 6. bölüm fragmanı
İyi Günde Kötü Günde 5. bölüm fragmanı
Zümrüdüanka 14. bölüm fragmanı
Çatı Katı Aşk 14. bölüm fragmanı
Kalk Gidelim 123. bölüm fragmanı
Ramo 15. bölüm fragmanı
Mucize Doktor 32. bölüm 2. fragmanı
Masumlar Apartmanı 4. bölüm 2. fragmanı
Hakan Bayrakçı'dan CHP İstanbul il Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na çok sert tepki