BIST 1.414
DOLAR 8,71
EURO 10,37
ALTIN 500,36
HABER /  GÜNCEL

Oğlak Burcu 2015 astroloji yorumları

Oğlak burcu 2015 yılı astroloji yorumlarına göre manevi ve ruhsal anlamda öne çıkacak. Oğlak burcunu 2015 yılında aşk ve işte nasıl bir yıl bekliyor?

Abone ol

2015 yılı burç yorumlarına göre Oğlak burcu kadın ve erkeğini nasıl bir yıl bekliyor internethaber.com astroloji uzmanı Demet Baltacı yorumladı.

Sevgili Oğlak'lar 2015 yılında maddi konularında bazı yardımlarla karşılaşırken, manevi ve ruhsal olarak önemli farkındalıklar kazanabileceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Şans ve bereket gezegenimiz Jüpiter bu yıl 11 Ağustos'a kadar Aslan burcunda ilerleyecek. Aslan burcunda ilerleyen Jüpiter özellikle başkalarıyla paylaştığınız kaynaklar, hisseli paralar, finans konularında size destekler verebilir.

Miras,nafaka, kredi, emeklilik, vergi, sigorta gibi konular daha fazla gündemde olabilir ve bu alanlarda şanslı olabilirsiniz. Örneğin arzu ettiğiniz bir mülkü satın almak için kredi bulabilirsiniz. Koç burcunda ilerleyen Uranüs’ le Jüpiter arasındaki açılar da destekleyici olacağı için, özellikle Mart ve Nisan başında bu alanda bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bunun yanı sıra bazı sağlık sorunlarınızı şifalandırabilir, psikolojik ve ruhsal konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Jüpiter sekizinci evinizde ilerlerken aşk ve cinsellik alanında mutluluğunuz artabilir.

11 Ağustos’ tan sonra Jüpiter Başak burcuna geçecek ve sizi eğitim, seyahatler, yayıncılık, yurt dışı bağlantılı konular, hukuksal alanlarda biraz daha fazla desteklemeye başlayacak. İşinizle bağlantılı, medya, yayıncılık, uluslararası ilişkilerde daha fazla girişimlerde bulunabilirsiniz.

Disiplin gezegeni Satürn yıl boyu Yay burcunda ilerleyecek. Yaz aylarında 16 Haziran-19 Eylül aralığında retro hareketi sırasında Akrep burcunun son derecelerini tekrar ziyaret edecek. Daha sonra Yay burcuna geçecek ve 2017 Aralık sonuna kadar kalacak.

2012 Ekim ayından bu yana Satürn Akrep burcunda sizi özellikle sosyal yaşamınızla, arkadaşlarla ilgili konularda test etti. Bu alanda zaman zaman kısıtlamalarla, zaman zaman sınavlarla karşılaştınız. Satürn arkadaş ilişkilerinizi, grup faaliyetlerinizi ve gelecekle ilgili hedef ve projelerinizi düzenledi, çeki düzen verdi.

Satürn Yay burcunda iken onikinci evinizde olacak. Burası dış dünyadan geri planda kalan bir tür inzivaya çekildiğimiz bir evdir. Bu dönemde dış dünyadan kendinizi biraz soyutlayabilir, iç dünyanıza yönelebilirsiniz. Ruhsal ilerleme ve farkındalık için bu dönemi maneviyata yönelerek geçirebilirsiniz. bazen bu toplumdna soyutlanma zorunlu olarak da yaşanabilir. Psikolojik sorunlarun oluşması, kendinizi yalnız, terkedilmiş, kurban pozisyonunda hissetmeniz mümkün. Bu dönemde yaşamınızda bazı düzenlemeler yapabilirsiniz, sizin için gerekliliği kalmamış kavramları yaşamınızdan tamamen çıkarabilirsiniz. Dinlenmek için, ruhsal ve bedensel bazı sağlık konularıyla ilgilenmek için uygun bir dönem olabilir. Satürn bu üç yılın sonunda Yay burcundan çıktıktan sonra sizin burcunuza gelecek; çok daha güçlü ve kararlı bir şekilde yeni başlangıçlar içerisinde olabilirsiniz sevgili Oğlaklar .

Öncü burçlarda ilerleyen Uranüs ve Plüton’ un hareketleri sizin için 2011 yılından bu yana yaşamınızda çok sert etkiler oluşturmuş olabilir. Koç burcundaki Uranüs 2010 yılından bu yana dördüncü evinizde ilerliyor. Yaşamınızda bir çok önemli değişimler yarattı. Köklerinizden uzaklaşmış, ailenizden ayrılmış olabilirsiniz. Bu dönemde daha bireysel hareket etmeye başladınız, ev değişimleri, yer değişiklikleri yaşadınız.

Plüton 2008 yılından bu yana burcunuzda ilerliyor ve 2024 yılına kadar da kalacak. Plüton düyük dönüşümlerin gezegenidir. Dolayısıyla sizin de yaşamınızda sizi zorlayan dışsal olayalar yaratarak kimliğinizi yeniden yapılandırıyor. Hem duygusal hem zihinsel alanda ölüp ölüp diriliyorsunuz diyebiliriz. Bu transit bittikten sonra siz artık tamamen değişmiş, yenilemiş olacaksınız; tabii yaşamınızda…

Uranüs ve Plüton arasındaki kare açılar 2012 yılından bu yana sizi önemli değişimler, dönüşümler konusunda zorladı ve bunlar bu yıl da devam edebilir. Kariyerde ve yaşadığınız yerde önemli değişimler yaşadınız. Kimi Oğlaklar sağlıkları ile ilgili zorlandı, kimi Oğlakların evlilikleri ve ilişkileri dönüştü. Bu yıl 16-18 Mart’ ta bu iki gezegen son kez kare yapıcaklar. Ondan sonra artık birbirlerinden yavaş yavaş uzaklaşacaklar.

Dolayısıyla üzerinizdeki baskılar biraz azalmaya başlayacak. Bu yıl da son iki yıldır başlamış bazı önemli değişimlerin son dokunuşları söz konusu olabilir. Ocak, Mart ve Temmuz ayları sizin için yorucu olabilir. Ancak yaşadığınız büyük, güçlü hareketlerden, stresli durumlardan uzaklaşıp, bu yılı daha sakin geçirebilirsiniz ve son yıllarda yaşadığınız değişimleri, yeni yapılandırmaları biraz daha sağlamlaştırmaya çalışabilirsiniz sevgili Oğlaklar.

2012 yılından bu yana Balık burcunda ilerleyen Neptün zihinsel yapınızı ve düşüncelerinizi etkiliyor. Daha içe dönük, duygusal olabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınızla ilişkilerde dağılmalar, çözülmeler olabilir. Bazı konularda yanlış karar vermeniz ve yanılmanız mümkün. Çoğu zaman unutkanlık ve dalgınlıktan yakınabilirsiniz. Bu dönemde yapacağınız anlaşmalar ve sözleşmelerde çok daha fazla dikkatli olmalı, yanılgı ve aldatılamalara karşı önleminizi almalısınız.

Bunun yanısıra sezgileriniz güçlenebilir, sanatsal yeteneğiniz artabilir. Edebiyat,sanat yazma ile ilgili konularda başarılı olabilirsiniz. Esin ve yüksek ilham ile yaratıcı fikirler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu yıl özellikle Neptün’ün Satürn ile yapacağı açılarda Şubat ve Kasım sonları ve Aralık ayında zihniniz dalgın ve yanılgılara açık olabilir. Endişe, korku ve kararsızlıklar panik atak vb. psikolojik sorunlar ortaya çıkarabilir. Aldanma ve aldatılmaya daha açık olabilirsiniz. Eğer kronik sorunlarınız varsa daha dikkatli olmalısınız. Seyahatlerde özellikle su ve deniz yollarında bazı engel ve sorunlar ortaya çıkabilir. Manevi yönü olan kutsal yerlere ziyaretleriniz olabilir. Bu yıl manevi ve ruhsal çalışmalar zihinsel dengenizi korumanıza yardımcı olabilir.

Bu yıl 20 Mart- 4 Nisan, 13 Eylül, 28 Eylül’de meydana gelecek Güneş ve Ay tutulmaları yaşadığınız olayları hızlandırabilir ve size yeni kapılar açabilir. Kariyerinizde ve özel yaşamınızda bir süredir başlamış olan köklü değişimleri tamamlayabilirsiniz.

ÖNCEKİ HABERLER
'Müslüman Noel Kutlamaz'a para cezası geldi
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Terk edilmiş gemide 970 göçmen bulundu
TEOG sonuçları MEB e-okul'da
Pussy Riot üyesi Putin karşıtı gösteride gözaltına alındı
Son dakika İstanbul'a fırtına uyarısı!
İstanbul'da hava durumu bu saate dikkat!
Yol durumu İstanbul İzmir D 100 yolu son durum
IŞİD Türkiye sınırına dayandı
Gökçek: O gün Ankara'da enteresan bir olay oldu
Yorumlar