BIST 5.005
DOLAR 18,64
EURO 19,64
ALTIN 1.075,92
HABER /  GÜNCEL

Nusret'ten kendine özgü kadına şiddete hayır videosu

'Saltbae' hareketiyle dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, instagram hesabından yaptığı paylaşımla kendi tarzını da yansıtarak kadına şiddete tepki gösterdi. Video kısa sürede binlerce kez izlendi onlarca yorum yapıldı.

Abone ol

Sosyal medya paylaşımları ve tuz serpme (saltbae) hareketiyle dünya çapında üne kavuşan ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen et restoranı zinciri sahibi Nusret Gökçe, sosyal medya paylaşımıyla kadına şiddete tepki gösterdi.

Paylaşılan videoda, restoranda oturan bir çift arasında çıkan tartışmanın ardından erkeğin eşine el kaldırması üzerine, Nusret kestiği eti erkeğe fırlatarak onu yere seriyor.

AHMET KURAL'A GÖNDERME 
Instagram hesabından bir video paylaşan Nusret Gökçe, paylaşıma "Kadına şiddete hayır!" notunu ekledi. Nusret Gökçe'nin videosu kısa süre içerisinde yüz binlerce kişi tarafından izlendi ve yorum yağmuruna tutuldu. Nusret Gökçe'nin bir takipçisi paylaşıma, "Nusret Gökçe adamsın, seviyoruz seni" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Ahmet Kural'a iyi gönderme olmuş. Tebrik ederim" yorumunu yaptı.

<iframe src="https://www.internethaber.com/video-embed/1917669" style="border:0; width: 700px; height: 520px"></iframe>