BIST 1.409
DOLAR 8,09
EURO 9,68
ALTIN 450,97
HABER /  MAGAZİN

Nur Yerlitaş'ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Meme kanserini yendikten sonra beyin kanseri teşhisi konan ve ameliyat olan modacı Nur Yerlitaş, hastaneden taburcu oldu. Hasteneden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Beynindeki kitle nedeniyle 6 Ağustos 2018, Pazartesi günü ameliyat edilen ünlü modacı Nur Yerlitaş bugün taburcu edildi."

Abone ol

Meme kanserini yenen ünlü modacı Nur Yerlitaş'a geçtiğimiz günlerde beyin kanseri teşhisi konmuştu. Geçtiğimiz günlerde ameliyata alınan 62 yaşındaki modacının sağlık durumuyla ilgili yeni bilgiler geldi. Hasteneden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

"Beynindeki kitle nedeniyle 6 Ağustos 2018, Pazartesi günü meliyat edilen ünlü modacı Nur Yerlitaş bugün taburcu edildi."

Başhekim Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, Nur Yerlitaş’ın sağlık durumuyla ilgili şunları söyledi: “Nur Hanım 6 Ağustos Pazartesi günü opere edilmiş, ardından Yoğum Bakım ve Beyin ve Sinir Cerrahisi servisinde takipleri yapılmıştır. Bu süreç içerisinde Sayın Yerlitaş'ın herhangi bir sorunu olmamıştır. Alınan örneklerden elde edilen sonuçlar Beyin ve Sinir Cerrahisi ekibince değerlendirilmiş ve hastanın tedavi planı yapılmıştır. Bir süre evde istirahati takiben tedavi süreci ayaktan devam edecektir.''

ÖNCEKİ HABERLER
Esad'dan İdlib'e yoğun hava saldırısı!
Hastane randevu alma T.C ile MHRS sistemi
YÖKDİL başvurusu son gün ne zaman ÖSYM online ödeme sayfası
Dolar/TL çılgınca değişiyor 6.20'yi bile aştı 10 dakika içinde olana bakın!
3 aylık 2022 engelli maaşları bayramdan önce yatar mı?
Ebru Polat'tan göğüs dekolteli iddialı kıyafet!
Diyanet İşleri Başkanı'ndan Adnan Oktar açıklaması
Dolar çıldırdıktan sonra ilk kez konuştu! Erdoğan'dan dolar bombaları
2022 65 yaş maaşları ne zaman yatacak-ayın kaçında?
Arefe günü bankalar açık mı saat kaça açık olur?
Yorumlar 1 yorum