BIST 1.127
DOLAR 8,30
EURO 9,75
ALTIN 502,04
GÜNCEL

Nesli tükenmekte olan pitonu böyle ezdi!

Nesli tükenmekte olan renkli piton, ormanlık alandan asfalta çıkıyor. O dakikalarda koca yılanı görmeyen bir sürücü yılanı ezerek öldürüyor.

Nesli tükenmekte olan renkli piton, ormanlık alandan asfalta çıkıyor ve duyarlı vatandaşlar araçları uyararak ezilmesini önlemeye çalışıyor. O dakikalarda koca yılanı görmeyen bir sürücü ise yılanı ezerek öldürüyor.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar