BIST 1.910
DOLAR 13,70
EURO 15,48
ALTIN 786,49
HABER /  MAGAZİN

Necati Şaşmaz bunu gerçekten yaptı mı?

Necati Şaşmaz'ın kayınpederi Ahmet Kaşıkçı bomba gibi açıklamalarda bulundu.

Abone ol

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın kendisinden 21 yaş küçük Nagehan Kaşıkçı ile evlenmesinin yankıları sürüyor.

Magazin gündemine bomba gibi düşen evlilik haberinin ardından Necati Şaşmaz'ın kayınpederi Ahmet Kaşıkçı konuştu.

Kaşıkçı 'Necati kızımı yaz sonu istemeye geldi' dedi. Kaşıkçı'nın bu açıklaması ihaneti ortaya çıkardı. Şaşmaz'ın o dönem Muhteşem Yüzyıl'ın Mahidevran'ı Nur Fettahoğlu ile birlikte olduğu biliniyordu.

Şimdi ise Fettahoğlu'nun bu duruma nasıl bir açıklamaya yapacağı...

BABASI POLAT'A MÜRİDİN KIZINI ALDI

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın(41) kendisinden 21 yaş küçük Nagehan Kaşıkçı ile nikah masasına oturması magazin gündemine bomba gibi düştü. Muhteşem Yüzyıl'ın Mahidevran'ı Nur Fettahoğlu ile 1 ay önce ayrılan Şaşmaz, 1 ay içince nikah masasına oturdu.

Üniversite 3. sınıf öğrencisi olan Nagehan Kaşıkçı ile evlenen Necati Şaşmaz’ın evliliklerinin görücü usulü olduğu öğrenildi. İşte ikilinin evliliklerinde dikkat çekecek o ayrıntılar....

27557.jpg

NECATİ ŞAŞMAZ BÖYLE EVLENDİ

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın kendisinden 21 yaş küçük Nagehan Kaşıkçı ile evlenmesinin yankıları sürerken, ünlü oyuncunun kayınpederinin yaptığı açıklama kafa karıştırdı. İşte Şaşmaz’ın mühendis olan kayınpederi Ahmet Kaşıkcı’nın çok konuşulacak açıklamaları:

KIZIM ÇOK MUTLU

Necati Şaşmaz ile dayımız Ömer Lütfi Mete vasıtasıyla tanışıyorduk. Ama öyle ailece görüşmüyorduk. Şunu belirteyim; Nagehan kocaman bir kız, üniversiteye gidiyor. 18 yaşını geçmiş, çocuk da değil aklı başında bir kız. Sevdikten sonra bir şey de diyemezsiniz. Biz de ailesi olarak bir şey demedik. Evlendiklerine mutlu da olduk. Şu anda kızım çok mutlu. Bu sabah (dün) aradı, sesi de gayet neşeli geliyordu.

TANIŞMALRI GÖRÜCÜ USULÜ DEĞİL

- Kızım Necati ile bu yıl yaza doğru bir yerde tanışmış. Zaten aileler Ömer dayı sayesinde birbirlerini biliyordu. Necati de Ömer dayının yanında olan bir insan. Nagehan ile Necati, Ömer dayının cenazesinde de birbirlerini görmüşlerdir. Ama tanışmaları görücü usulü değil. Nerede tanıştıklarını bilmiyorum. Bir kız babasına böyle bir şeyi söyler mi? Bunu eşim biliyordur, o da söylemez. Kızım bana ilk “Baba seviyorum, evlenmek istiyorum” dediğinde üzüldüm. Her baba gibi kızım evimizden gidecek diye üzüldüm. İlk kızım evleniyor. Onun şokunu yaşadım. Ama sonradan düşündükçe insan seviniyor. Nagehan eninde sonunda evlenecekti. Benim eşim de çok erken evlendi. Hesaplayın işte kızım 20, karım 38 yaşında. Ben de 43 yaşındayım.

necati-şaşmaz-düğün.jpg

KIZIMI BU YAZIN SONU İSTEMEYE GELDİ

- Necati kızımı bu yaz sonu istemeye geldi. Her şey usulüne uygun oldu. Babası ve annesiyle geldi, kızım kahveleri yaptı. Babası Abdülkadir Şaşmaz çok sevdiğim saygı duyduğum bir insandır. O gün isteme olayları oldu. Daha sonra iki tarafa da soruldu, fikirleri alındı.

- (Şaşmaz ile kızının arasındaki 21 yaş farkı için) Yaş farkının ileride bir sıkıntı oluşturacağını sanmıyorum. Aksine pozitif bakıyorum. Çünkü çok severek evleniyorlar. Bu nikah aylar öncesinden planlandı, öyle ani bir nikah olmadı.

- Kızım, Yıldız Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset 3. sınıf öğrencisi. Okuluna devam etmek istiyor. Şaşmaz ailesi de bitirmesini istiyor.

- Nagehan, sakin, sessiz yapıda bir kızdır. İki kızım daha var. Kardeşleri ablalarının evlenmek istediğini duyduklarıda çok şaşırdılar. Ama sonradan onlar da çok sevindiler.

KAYINPEDERİNİN SÖZLERİ GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI

Necati Şaşmaz’ın kayınpederi Ahmet Kaşıkçı’nın “Kızımı yaz sonu istemeye geldiler” sözleri en çok da Nur Fettahoğlu üzecek. Şaşmaz’ın Fettahoğlu ile ilişkisi sürerken kız istemeye gittiği kayınpederinin açıklamasıyla ortaya çıktı. Şaşmaz’ın o tarihlerde Fettah-oğlu’nun Beykoz’daki evinde beraber yaşadığı iddia edildi. Çiftin Ekim ayının ortasında ayrılık kararı aldığı öğrenildi. Fettahoğlu’nun canlandırdığı Mahidevran dizide Hürrem Sultan’ın entrikalarıyla karşı karşıya kalıyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Adliye önünde döve döve öldürdüler
Adliye önünde döve döve öldürdüler
Mısırlılar yeni anayasayı oyluyor
Mısırlılar yeni anayasayı oyluyor
Otomobil köprüde asılı kaldı
Otomobil köprüde asılı kaldı
Trafikte uçak görenler şaşkına döndü
Trafikte uçak görenler şaşkına döndü
82'lik neneye tecavüz girişimi
82'lik neneye tecavüz girişimi
Eczanelere reklam yasağı
Eczanelere reklam yasağı
Şile'den bir acı haber daha!
Şile'den bir acı haber daha!
Ölümden bir türlü kaçamadı
Ölümden bir türlü kaçamadı
ABD okul baskınının şokunda
ABD okul baskınının şokunda
NASA'nın yanlışlıkla yayınladığı 21 Aralık videosu
NASA'nın yanlışlıkla yayınladığı 21 Aralık videosu