HABER /  GÜNCEL

Mustafa Sarıgül ortaya çıktı yeniden aday mı oluyor?

2014 seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Kadir Topbaş'a rakip olarak Şişli Belediyesi'ni bırakan Mustafa Sarıgül yerel seçimler yaklaşırken yeniden ortaya çıktı. Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’ye eleştiriler yönelten Sarıgül, 48 aydır çalışma yürüttüğünü açıkladı.

Şişli Belediyesi Başkanlığı koltuğuna yeniden oturmak isteyen Mustafa Sarıgül, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Best FM’de Adem Metan Show’a konuk olan Sarıgül, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’ye eleştiriler yöneltti, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’i ise övdü.

Sarıgül, Ankara Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Melih Gökçek ile ilgili dikkat çeken açıklamarda bulundu. Sarıgül, “Beni en çok eleştiren Melih Gökçek oldu. Gökçek'in Ankara'ya çok iyi hizmetleri olmuştur. Melih Gökçek değişik bir insandır; kendisini seven yüzde yüz sever, sevmeyen ise yüzde yüz sevmez" dedi.

ÇALIŞMALARA BAŞLADI: Yerel seçimler ile ilgili çalışmalara başladığını dile getiren Sarıgül, “Ben 48 aydır çalışma arkadaşlarımla birlikte durmadan çalışmalara devam ediyorum. Şişli'de 600 arkadaşım ile sahadayız. Her bir arkadaşımız 100 kişi ile ilgilenmekte. Şişli'yi adım adım geziyoruz. Bu ilgi aslında bana değil çalışma arkadaşlarıma. Benim Emir ve Ömer olmak üzere iki evladım var üçüncü evladım ise Şişli'dir. Ben Şişli'yi çok özledim, onların da beni özlediğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

HAYRİ İNÖNÜ'YE ELEŞTİRİ: Şişli'nin eski günlere geri döneceğini söyleyen Sarıgül, “Hayri İnönü'yü belediye başkanı olarak ben önerdim. Ben kendisine başarılar diliyorum. Benim kimseye karşı kırgınlığım olmaz. İnönü’nün ve ekibinin 4,5 yıldır Şişli'de yaptıkları tek hizmet bizim yapmış olduğumuz hizmetlerin yanına yazdığımız yazıları kaldırmak olmuştur” dedi.

MELİH GÖKÇEK'İ SEVEN YÜZDE YÜZ SEVER: Sarıgül, görevden alınan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e dair ise “Beni en çok eleştiren Melih Gökçek oldu. Gökçek'in Ankara'ya çok iyi hizmetleri olmuştur. Melih Gökçek değişik bir insandır; kendisini seven yüzde yüz sever, sevmeyen ise yüzde yüz sevmez" açıklamalarında bulundu.

ÖNCEKİ HABERLER
Rafet El Roman makyajı abarttı dalga konusu oldu
Kibariye'den ihanet sorusuna yanıt: Bizi çekemiyorlar anam
Komşularından ünlü senariste tepki: Hayatı bize dar etti
Murat Hazinedar hakkında olay iddia! Kendi hayrını bile...
Meteoroloji'den 3 il için yağış uyarısı
2020 Hac fiyatları Diyanet kaç para oldu konaklama türene göre fiyatlar
Yorumlar 10 yorum