BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,27
HABER /  MEDYA

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. yeni bölüm fragmanı Kösem'in yeni rakibi

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Kösem'in yeni rakibi Hümaşah Sultan sarayı karıştırıyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanı ve detayları internethaber.com'da...

Abone ol

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Kösem'e yeni rakip olarak Safiye'nin büyük kızı Hümaşah Sultan saraya geliyor Hümaşah, Safiye Sultan'ı kurtarabilecek mi? Kösem 17. bölümde neler olacak? Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanı ve detayları haberimizde...

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 17. BÖLÜM FRAGMANI

Derviş Paşa ile Handan Sultan’ın aşkını biri daha öğrenir. Handan Sultan tehdit edildiği bir mektup alır. Handan Sultan, mektubun Kösem tarafından yazıldığını düşünür. Halime Sultan, Kösem Sultan’da Derviş ile Handan arasında olan ilişkiyi söyler.

Sarayda Handan Sultan ile Kösem arasında tartışma başlar. Sultan Ahmed, annesi ile gözdesini bu çekişmeden dolayı uyarmak zorunda kalır.

Kız Kulesi’ne kapatılan Safiye Sultan’a yeni bir hizmetkar verilir. Hizmetkar olarak Sultan Ahmed’in sevdiği isim olan İskender görevlendirilir.

Safiye Sultan’ın en büyük kızı Hümaşah Sultan Saray’a gelir. Kösem, Hümaşah’tan son derece rahatsızdır.

SARAYIN YENİ SULTANI: HÜMAŞAH SULTAN

Yapımını TIMS Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı‪ ‎Muhteşem Yüzyıl Kösem‬’e başarılı oyuncu Vildan Atasever de katılıyor. Vildan Atasever, Safiye Sultan’ın kızı Hümaşah Sultan’ı canlandıracak.

Mısır’da yaşayan ve yıllar önce payitahttan giden Hümaşah Sultan, annesi Safiye Sultan’ı aratmayan zekası ve hırsıyla biliniyor. Bu nedenle Hümaşah Sultan’ın payitahtta kimlere yakın olacağı, nasıl hesaplar içerisinde yer alacağı merakla bekleniyor.

Hümaşah Sultan’ın ne yapacağını en çok merak edenlerden biri de annesi Safiye Sultan. Çünkü onun, bir piyon olmayacağını biliyor.
Üçüncü kez anne-kızı oynuyorlar.

Öte yandan Vildan Atasever ve Hülya Avşar üçüncü kez anne ve kızı rolünde. Daha önce 2005 yılında İki Genç Kız filmi ve Kadın İsterse dizisinde anne ve kızı canlandıran ikili, Muhteşem Yüzyıl Kösem’de de bu rolleriyle izleyici karşısına çıkacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM SON BÖLÜM - 16. BÖLÜM ÖZETİ

Sultan Ahmed, Şehzade Mustafa hakkında kararını verdi. Şehzade Mustafa affedildi. Sultan Ahmed, Halime Sultan ve Dilruba Sultan'dan Şehzade Mustafa'yı ayırdı, onlara Şehzade'yi görmeyi yasakladı.

Sultan Ahmed’in Safiye Sultan hakkında verdiği ceza herkesi şaşkına çevirdi. Safiye, Sultan Ahmed'in emriyle Kız Kulesi'ne kapatıldı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanı, Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm özeti neler oldu

Kösem’in başına buyruk hareket etmesi Handan’ın tepkisine neden oldu. Handan Sultan, Kösem'e karşı Cennet Kalfa'yı tarafına çekti. Fakat işin arkasında Kösem ile Cennet Kalfa'nın büyük oyunu çıktı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanı, Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm özeti neler oldu

Bülbül Ağa, Kösem Sultan'ın sayesinde ölümün kıyısından dönerek affedildi.

Derviş Paşa, Mehmed Giray’ın ölüm emrini verdi. Giray Han, suikastçilerin elinden kurtuldu. Mehmed Giray, Kösem'e Derviş Paşa'yla ilgili gerçekleri açıkladı. 

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanı, Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm özeti neler oldu

Handan Sultan’ı takip eden Halime Sultan'ın yardımcısı Menekşe, hanedanı derinden sarsacak bir sırra tanık oldu. Halime Sultan, Derviş Paşa’nın sonunu getirecek sırrı öğrendi yani Safiye Sultan ile ilişkisini öğrendi. Savaş meydanlarında cesurca savaşan İskender, payitahta döndü.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanı, Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm özeti neler oldu

Handan Sultan, Derviş’in vezir-i azam olmasını isterken, Kösem ise Kuyucu Murad Paşa’yı destekledi. Kuyucu Murad Paşa ve Derviş Paşa arasında vezir-i azamlık için kıyasıya bir mücadele yaşadı. Osmanlı'nın yeni vezir-i azamı Derviş Paşa oldu.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölüm fragmanı, Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm özeti neler oldu

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 16. SON BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
HDP'de dokunulmazlığı kalkacak vekiller!
Kısmetse Olur Emre ve Hazal bombası! Adnan ifşası...
Kirada oturanlar yandı yüzde 15 daha...
İstanbul 'da bugüne dikkat 19 ilçede elektrik kesinitisi
O borçlara af geliyor! Harekete geçildi
65 yaş üstü yasak saatleri kaçta başlıyor yeni düzenleme
Yorumlar